Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jó ötlet bele...

Szerintetek jó ötlet bele menni ilyenbe?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárommal közelebb kerültünk egymáshoz bár eddig még semmi olyan nem történt közöttünk.Volt,hogy felhoztunk egy olyan dolgot is,hogyha befejezem az iskolát találkoznánk.Az utolsó beszélgetés óta ugyebár már eltelt jó kis idő a vírus miatt.Nem tudom azóta hogyan gondolja ,mi lehet a véleménye erről.Viszont én meg már végeztem szóval már nem tartozok oda az iskolába.Ő ugyebár nem fog keresni mivel családja van (véleményem szerint nem én voltam az egyetlen diáklány,akivel ,,szórakozgatott,, szoval nem vagyok én semmilyen kivétel )

És igen tisztában vagyok azzal is ,hogy komoly kapcsolat soha sem lesz közöttünk :D esetleg valami más :D

Szerintetek írjak neki?

Mi a véleményetek?



2020. jún. 5. 04:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A véleményem az, hogy aki képes a családját megkockáztatni egy 18 éves kis fruskáért az a világ szégyene. Arról nem is beszélve, hogy tanár létére mutathatna egy kevés példát a gyerekeknek. De ti tudjátok. Én mondjuk nem égetném magam, hogy egy családos emberrel flörtölgetek aki az apám lehetne :D
2020. jún. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne írj neki, ne akarj te az lenni, aki tönkrevág egy kapcsolatot, egy családot egy kis szórakozásért cserébe. Ebből csak vesztesen jöhetsz ki.
2020. jún. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Az a véleményem, hogy max egy alkalomra kellesz neki, és számomra gyomorforgató az, hogy egy családos ember így viselkedik. Te se vagy különb mondjuk. Mindenhez 2 ember kell...
2020. jún. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Fő kérdésre válaszolva, feleslegesen gondolkodsz azon, hogy jó ötlet e belemenni, mert nincs mibe belemenni.

Erkölcsi részétől eltekintve, ha akarna valamit, keresne, család ide vagy oda. Hidd el, megoldaná, főleg, ha olyan szoknyavadász, mint írod.


Flörtölgettetek egy sort, tedd el szép emlékként a dolgot, és lépj tovább.

2020. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A tanárnak a diákok munkaeszközök, akiket megkapnak 4 évre. Minden évben érkezik az utánpótlás, amikor elmentek a ballagó diákok.


A tanár átadja a tudását a gyereknek, emellett, ha tudja, segíti a lelkileg.


Ha egy tanár közeledik, nem feltétlenül azért teszi, mert úgy rá van izgulva a diákra, hanem, mert egyszerűen jó fej; megérti, hogy a tanítványa még támogatásra szorul, még nem boldogulna egyedül, még kell neki az útmutatás, még kell, hogy valakire támaszkodjon, még kell, hogy valakivel meg tudja beszélni a dolgait és ez nem mindig a szülő vagy a barátok, főleg, ha valaki nem jön ki jól a szüleivel, elhanyagolják a szülei, vagy épp szégyelli a szüleit, mert kamasz - esetleg nincsenek barátai vagy vannak, de nem a megfelelő emberek, hogy lelkileg támogassák.


A tanár általában ezt feltétel nélkül teszi.


A tanár ezt jó szívvel teszi, mert a munkája miatt kötelességének érzi, hogy ott legyen a diákjainak a bajban. Néha, kicsit vagy sokkal többetad magáról a diáknak (pl mint egy haverral, úgy beszél, múltbéli eseményeket oszt meg az életéből vagy pár aktuális dolgot), hogy a diákban felébressze a biztonságérzetet. De ez nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy a tanár az iskolát használja barát szerzésre vagy csajozásra, pasizásra.


A tanárnak megvan a baráti köre, a családja, a kis élete, amihez, akikhez visszatér, amikor a háta mögött hagyja a sulit. persze van, hogy akkor is támogatják valamelyik diákjukat, de a családjuk, barátaik élveznek magasabb priorítást.


Viszont tényleg akad gyakran egy diák, aki ezt félreérti, mert vagy nem közeledtek felé még így, a szülők mellett nem érzi magát biztonságban, stb. És így születnek ezek a "szerelmes belém a tanárom" kérdések.


Megesik, hogy a tanárok ráhajtanak a diákra, de az érzelemmentes szex miatt az olyan diákoktól, akik érettebbek testileg és naivak illetve magányosak annyira, hogy pár szép szóért széttegyék a lábukat. A te esetedben biztos nem ez van.


Azt is írod, hogy nem történt semmi, tehát már ez is mutatja, valószínűleg kedves volt csak simán, egy kedves tanár és nem kívánt meg.


Azt is írod, hogy nem keresett a vírus óta, amit a fenti kisregényem is bizonyít; attól, hpgy a tanár kedves, közeledik még nem vesz a baráti körébe.


Ha meg írsz neki, hogy találkozzatok, abból max lesz egy-két kávézás, ahol szépen elengedi a kezed és terel tovább az új utak felé. Hacsak nem azzal fogsz foglalkozni, amivel, mert akkor valamiképp fennmaradhat egy jó viszony, ami lehet baráti, de lehet távolabbi.


Most így megmaradhattok facebook ismerősöknek, akik szüli- névnapokon egymásra írnak, bestélnek 2-3 mondatot egy öregdiák találkozón vagy, ha összefutnak az utcán.


Ami meg a családját illeti, szerintem annyit látnak, ha te komolyabban elkezdesz közeledni a tanár felé, hogy van egy kis diáklány, akinél bekattant valami. Gondolod, hogy egy ranár delrúgná az életét, mert egy diákja nem tud elszakadni? Gondolod, hogy a felesége komoly ellenfélnek tekint? Nevetnek egy jót, aztán úgyis megnyugszolalapon makd hagynak, ha meg nem nyugszol meg, akkor meg feljelentenek.

2020. jún. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
*Hacsak nem azzal fogsz foglalkozni, amivel Ő (kifelejtettem azt, hogy ő)
2020. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem érdemes, nagyon sok vitába meg lenézésbe mész bele. Ha kisebb városba, faluban laksz ez tönkre teheti a "híredet".
2020. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ez a másik. Arra is számíts, hogy, ha ebbe belekezdenél és nem szállsz ki időben akkor abban a suliban ez marrad meg a többi tanárban rólad. Falun vagy kissebb városban megmundenkiben.
2020. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért egyáltalán nem mindegy, hogy "találkozni" alatt mit értünk. Nagyon nem mindegy, hogy ez alatt egy barátság kezdeményezésére, vagy egy kiadós dugásra gondol-e. Ha utóbbi, akkor én azt mondom, hogy ép eszű, gerinces ember nem megy bele.
2020. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Saját magad miatt ne menj bele ne csak ebbe ne, hanem semmi olyanba, amiből úgysem lehet semmi komoly, te is tudod előre. Becsüld magad sokkal többre, különben mindenki úgy fog bánni veled, mint a kapcaronggyal, és az nagyon fájdalmas lesz.
2020. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!