Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában/általánosban...

Középiskolában/általánosban nálatok volt olyan gyerek, akit a többiek piszkáltak, vertek és kiközösítettek?

Figyelt kérdés

Nálunk én voltam ez. Folyton csesztettek, nem csak a fiúk, de a lányok is. A középiskola egy pokol volt, sokszor féltem bejárni és azóta is egy depressziós idegroncs vagyok.

Érdekel hogy minden osztályban van e ilyen gyerek akit a többiek bántalmaznak, vagy csak én jártam szadista közösségbe?

22/F



2020. jún. 7. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen.
2020. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

En voltam ez altalanos iskolaban.

Ki is kozositettek, majdnem egy evig senki nem szolt hozzam.Fizikailag nem, de lelkileg bantalmaztak, piszkaltak es gunyoltak.

2020. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nàlunk volt olyan aki a "Köszönjük Emese"kategoriàba esett vagy ha jobban ismerös mint pl Kiszel Tünde. Hogy elvannak ugyan vele(mindenki volt annyira intelligens hogy azert nem piszkàlja), de az a lenézés az ott volt mindenhol és feszt Ke képzövel is becézték, mint a hülyèket. De sanszos hogy le sem esett neki az egész olyan szinten volt bamba.
2020. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én voltam az. A verés lemaradt, mert lány vagyok, de szóval és kiközösítéssel rengeteget bántottak. Szerencsére azóta végleg levetkőztem azt az énem és azt a közösséget. Még egyszer nem hagyom magam
2020. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban én (is) voltam a kiközösített, középiskolában már nem. Onnan 2 emberről tudok, akiket ugyan mi nem közösítettünk ki, számtalanszor próbáltunk beszélni velük és bevonni őket, de valahogy sosem akartak a közösség részei lenni.
2020. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Sehol sem voltam kiközösítve, csak simán szivatva voltam. Általános iskolában azért mert nagyon vékony, visszahúzódó gyerek voltam. Középiskolában meg csak 1 ember szivat de nem csak engem hanem minden fiút. Viszont a legtöbbet mindig én kaptam de érthetetlen okból. Testalkatilag a legerősebb, legizmosabb tagok közé tartoztam. Viselkedésbelileg pedig se nem voltan visszahúzódó, se nem nagyképű. Nyilván nem vertem meg, mert nem fogok lealacsonyodni a szintjére.

Ott az ő fejében volt valami baj.

2020. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden közegben vannak sérült idióták, akik más piszkákásától érzik magukat valakinek.

Valójában velük van baj, ők lógnak ki a sorból.

De hol vannak olyankor a tanárok??! Sosincsenek ott, ha kellene!

2020. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol van.
2020. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Ahol azt mondják, hogy nincs,ott vszeg az illetőnek megvan a kis baráti köre és az osztály többi részének a kapcsolataiba nem látnak bele.


Mindenütt, még a fősulin/egyetemen is van vagy egy valaki, aki élvezi, ha másnak árthat, kibeszélhet vagy akit kollektíven bántanak. Mindig van egy kipczett gyerek. Ha elmegy, a második furcsább gyerek kerül a középpontba.


Még falun vagy a nagyközségekben vagy az összetartó osztályokban is van valaki, akihez a szülők nem engedik a fyereket és a többi gyeekben is felébred az, hogy akkor őt kell kiközösíteni.


DE


Van, amikor megérdemelt a kiközösítés. Pl 2 osztálytársnőmet is közösítették ki, mert simlisek voltak.


Volt egy fiú a gimiben, akit azért közösítettek ki, mert furcsa volt. Megette a taknyát, a fülébe dugta a ceruzát, spontán vihorászott, furcsa megnyilvánulásai voltak, büdös volt. Két évig kínozták. Amint elment, mindenki figyelme rám irányult.

2020. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Sajnos en is beleestem ebbe. Altalanosba vegig fizikailag bantottak eleg durvan, annyira hogy eltortek meg a karomat is. A tanarok persze mindig mashogy tudtak meg a dolgokat, ha pedig esetleg elmondtamnaz igazat akkor meg valamit le is nyomtak a torkomon🤷🏻‍♀️. Kozepsulis vagyok most, elegge jo most a helyzetem, megvaltoztam. Akik regebben bantottak, mostanra a labam elott hevernek, es nyaliznak🤔.
2020. jún. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!