Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános iskolában az alsó...

Általános iskolában az alsó tagozatosoknak miért kell a váltócipő?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem a felső tagozatosoknak nem kellett (azt külföldön csináltam), de alsóban kellett hordani váltó cipőt az osztályban illetve az iskola épületén belül. A gimit itthon csináltam, ott nem kellett váltócipő.


Hogy-hogy áptalános alsóban kell váltó cipő?



2020. jún. 7. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Nekünk felsőben is kellett (Falusi iskola, aztán mikor átmentem máshova ott már nem kellett)


Ki tudja, f@$ság az egész

2020. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Mert a gyerekek koszosabbak mint a felnőttek. Kimennek az udvarra és teljesen sáros cipővel jönnek be.
2020. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne kellemes télen bakancsban ülni a meleg padban. Vagy esős időben a vizes cipőben.

Egyébként pedig így kevésbé hordják be a piszkot a cipővel, kevesebbet kell takarítani.

2020. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem munkahelyen is van váltó cipőm. Egyszerű higiéniai okok miatt.
2020. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb piszkot hordanak be.. nalunk kozepsuliban is szigoruan vettek a valtocipot. Mondjuk telen kellemetlen lett volna csizmaban ulni 8orat
2020. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekünk még nem volt. Ülhettünk reggeltől délutánig a 24 C fokos osztályteremben a hótaposó, kemény fagyra gyártott téli bakancsunkban. Úúúúúúútáltam, hogy mindig beleizzadt, belebüdösödött a lábam. Talán ezzel függ össze, hogy élethossziglan küzdök lábgombásodással, ami időről időre kiújul.

Amikor 18 évesen egy cseh iskolában jártam, irigykedve néztem, hogy ott váltócipők vannak.

Amikor dolgozni kezdtem, megfogadtam, hogy irodában váltócipőben (vagy papucsban) leszek. Azóta is tartom ezt.


Szóval, rossz a kérdés.

Azt kéne megkérdezni, miért nem kötelező ez középiskola végéig mindenhol.

2020. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Miért lenne rossz a kérdés? Ezt nem értem, minek kell támadni a kérdezőt. Enélkül a kérdés nélkül nem jutottál volna oda, hogy ezt mind leírd!
2020. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 8. 00:34
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Hát akkor te legyél vátócipőben meg papucsban, másnak meg hagyd meg hogy abba legyen amiben akar. Kedves hatos
2020. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérlek, ne veszekedjetek. A kérdést nem provokálásból írtam ki, hanem, mert nem értettem ezt a dolgot, amit hála a válaszadóknak, már értek.
2020. jún. 8. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!