Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Eltéseket kérdezném, milyenek...

Eltéseket kérdezném, milyenek a szaktársaitok, a hangulat az egyetemen?

Figyelt kérdés

Tudom tág megfogalmazás, de általánosságban érdekelne az Elte bármelyik szakról, milyen tapasztalataitok vannak? Esetleg a szakot, vagy kart leírnátok még, hogy mégis legyen viszonyítási pont. :)


Több tanárom, aki valóban remek tanár volt az Eltén végzett. Néhány ismerősöm is van, aki az Eltére jár, ők is hasonlóan komolyan veszik, amit csinálnak.

Ahol én végeztem az alapszakot, sokan csak a minimumra törekedtek, pedig alapvetően jó képzést kaptunk volna, de ez a mentalitás igencsak rontott a színvonalon pl. gyakran leszólták azt. aki tényleg tisztességgel meg akart csinálni egy feladatot minőségi módon.


Érdekelne Eltén milyenek a hallgatók, mit tapasztaltatok, motiváltabb, komolyabb embereket lehet ott találni általánosságban?



2020. jún. 7. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ha minden jól megy akkor talán felvesznek az elte-re.
2020. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Van az ELTE-n kb. 20 kar... szóval ez azért egy nehezen megválaszolható kérdés... Amit mindenki tud, hogy a bölcsész kar élükön a magyar szakkal egy magyarellenes liberális fertő.
2020. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszönjük 2eske, a válaszodból ítelve feltételezem nem jártál oda😃
2020. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de több oda járó embert is ismerek. Álomvilágban élő, globalizmus mániás, hippik.
2020. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!