Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kaposvár, Munkácsy M. gimnáziu...

Kaposvár, Munkácsy M. gimnázium csak velem ilyen a tanárnő? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A biosz, föcitanárnő (remélem tudjátok kiről van szó) rendszeresen elhagyja vagy nem írja be az 5ös dogáimat, nem megírt dogákra egyest ad és lepel alatt elmondja, hogy egy szar ember vagyok és látni sem akar az osztályban. Nem csak rólam, de az osztályról is hazudozott a tanárnő elég durva dolgokat, ha írok neki a jegyek miatt arra nem ír vissza, de ha akármi más miatt akkor arra válaszol. A jegyeket eleve egy hónappal később írja be és a múltkor is olyanokat hazudozott, hogy az osztály utál engem és ezért kell elmennem, de egyébként tudom, hogy nem utálnak. 14 vagyok, de annyi tapasztalatom van a múltban, hogy átlássak az ilyen embereken. A szüleim is írtak neki, de csak annyit írt vissza, hogy ,,A gyermekük üljön le és tanuljon!"

Van akivel még ilyen a tanárnő? (egyébként a legjobb barátnőmmel is ilyen)



2020. jún. 9. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem, a Pistikével is ilyen a 10.B-ből.
2020. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nem jelezték az igazgatónak?

Mert ez a tanár bizony nagyon pofára osztályozhat.

2020. jún. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Az igazgatónak kéne megmutatni, hogyha a jegyekről érdeklődsz, akkor nem válaszol, de ha másról, akkor egyből. Erre már nem tudna mit mondani az igazgató sem.

Sajnos egyre putrisabb az a város :/

2020. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltak szülők, akik bementek, de ők nem pont a jegyek miatt, hanem mert osztálykiránduláson éjszaka egyedül hagyott és hát ittunk, de próbálta felmenteni magát és azt mondta, hogy egész éjjel az útitervet csinálták másnapra, de amúgy pálinkázta

Meg kitalált hazugságokat pl: A lányok a mellüket mutogatták a pultosnak, hogy kiadját az italt, pucéran ugráltunk ki-be az ablakon, nyaltuk fel a hányást a földről és amúgy csak egy csaj rugott be és az is csak azután hányt, amiután már leszidott minket

Azután, hogy bementek a szülők azoknak a gyerekeit nagyon kiszemezte magának és szivatta

2020. jún. 9. 00:40
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem kicsit a mai szülőket. Amikor nálunk egy tanár szívatta a táncsicsban az osztály felét, akkor bement jó pár szülő és addig nem hagyták az osztályfőnököt és az igazgatót, amíg nem csináltak valamit. Egyszerűen bementek többen hozzá és számonkérték. Most miért nem képesek erre a szülők? Azért egy több ilyen üggyel rendelkező tanárnál van elég sok szülő. Szerintem szólj a szüleidnek, hogy melyik szülőkkel kéne beszélniük és együtt kéne elmenniük az iskolába, ultimátummal. Esetleg még azt is belehet nyomni, hogy a helyi újságnak szóltok az ügyről. Attól beszoktak parázni.
2020. jún. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HunDark válasza:
A nevét esetleg nem kehet tudni? Vagy csak egy pár részletet?😏
2020. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!