Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmenjek így osztálytalálkozóra?

Elmenjek így osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Az akkori legjobb barátaimmal nem tartom a viszonyt évek óta, még köszönésig sem , szerintem csak feszkó lenne.

(Általános iskolai tali)

Így nem sok értelmét làtnám barátok nélkül menni. Nagyon sokat változtam, rengeteg barátom lett a másik sulimban. Ebben a városban csak egy emberrel járok össze. (Más városba mentem tanulni) Sok kedves ismerős megmaradt az osztályból, de eltelt 5 év , nem sok közöm van hozzájuk, de eldumálunk.


Külsőleg nagyon megszépültem a régi csúnya énemhez képest, rengeteg eredményt felmutathatnék, és biztos rengetegen meglepődnének milyen motivált, tanulásra kész lettem (semmi ego de a régmúlthoz képest oltári a vàltozás) de nem tudom, a nagytöbbség köszönni se nagyon köszön a másiknak szóval....Meg amúgy is fitogtatni semmi értelme elmenni. Alázat fontosabb

Nem tudom elmenjek e, kérlek írjatok véleményt.

(Maga az osztály nagyon jó volt)



2020. jún. 9. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menj el az a lényege az osztálytalálkozónak hogy mindenki megmutatja hogy mekkora "király" szóval odamész köszöngetsz és ennyi.
2020. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben nem mennék el, bár nálam közrejátszik több más faktor is. (Rossz osztályközösség)
2020. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy az esetemben te mit tennél. Jó közösség, de az akkori barátságok tönkrementek. Semleges viszonyok az akkori osztálytársakkal
2020. jún. 9. 14:32
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ha nincs rossz emléked az osztályról nyugodtan menj el. Mindenki változik azért 4- 5 év alatt.
2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha menni akarsz, menj, ha nem, akkor ne. Én nem mentem a sajátomra, 2 ember volt az osztályból, akikkel tényleg jóban voltam, velük a mai napig jóban vagyok így alapból részei vagyunk egymás életének. A többiekre pedig nemes egyszerűséggel kicsit se vagyok kíváncsi. Csak azért nem mennék, hogy menőzzek az életemmel, elég szánalmas dolognak tartom.
2020. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Menj el, ha nem is tartod a kapcsolatot velük attól még biztos lesz kivel beszélgetned. Valószínűleg a többiek is úgy mennek oda mint te
2020. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érezted magad rosszul akkor menj
2020. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha velem lenne ilyen, szerintem nem mennék. Hiszen tényleg kb idegenek számomra, az utcán se köszönünk egymásnak. Egyáltalán nem izgat, hogy kivel mi van, kiből mi lett. Semmi közöm hozzájuk. 6 éve ballagtunk általánosból, azóta sem volt osztálytalálkozó. Ez sokmindent elárul szerintem. De ha te úgy érzed, hogy szeretnél menni, akkor menj nyugodtan. Túléled.
2020. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Én általános iskolásra nem mennék el, kb nem is emlékszem onnan az emberekre már, pedig csak huszonéves vagyok. De ha te úgy érzed, hogy lenne kivel dumálnod, érdekel mi van velük, és van hozzájuk kedved, akkor egy próbát megér.
2020. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

MENJ EL!

Nem kell minden apró-cseprő eredményedről beszámolnod, mert könnyen öndicséretnek vennék.

Az a tény, hogy valaki megszervezi, arra mutat, hogy vannak, akik kíváncsiak a többiekre, tehát rád is. Légy Te is kíváncsi rájuk. Középsuliból most tavasszal lett volna nekem a 60., de elhalasztottuk augusztus végére a járvány miatt. Egyik 90+ éves tanárnőnket is viszem autóval, mert útba esik a lakhelye. 30-ból 12-en még élünk...

2020. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!