Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme előrehozott...

Van értelme előrehozott érettségit tennem angolból középszinten, ha utána emeltezni akarok belőle?

Figyelt kérdés

Tehát nem tudtam az angolt felvenni faktnak, mivel a másik tárgy, amiből emeltezni tervezek nehezebb és válaszanom kellett. Szóval arra gondoltam tizenegyedikben előrehozott középszintű érettségit teszek angolból, arra az esetre, ha utolsó évben nem úgy sikerülne az emelt, mint ahogy szeretném.

Ennek van értelme?


2020. jún. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csináld meg, veszítenivalód nincs. Legalább szokod a stresszhelyzetet, tudod majd, hogy mire számíts 1 év múlva.
2020. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Nincs.Azt a tudásanyagot még nem sajátítottad el.Egyik ismerősöm majdnem megbukott így.A szóbelivel kijavította az írásbelijét szerencsére.
2020. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem van értelme, én is így csináltam. Legalább kapsz egy kis ízelítőt, hogy milyen az érettségi, és ráadásul még be is biztosítod magad. Sőt, ebben az esetben azt is lehetőséged lesz majd eldönteni, hogy melyik eredményt akarod a bizonyítványodban látni. Régebben én is azt hittem, hogy ez csak energiapocséklás, de nem, nem az, úgyhogy én azt mondom, hogy csináld. Az utolsó pedig nem tudom, hogy miről beszél, mert a válaszának semmi köze a kérdéshez. :D
2020. jún. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Én is így csináltam annyi különbséggel, hogy 10.-ben középszintűztem angolból és 12. őszi félévben pedig emelt szintűztem és közben még felsőfokú nyelvvizsgát is tettem.


Csak előnyöm volt ebből és szerencsére mindegyik magas százalékos 5-ös lett. Pedig az angol tanárom, osztályfőnököm és páran még azt hitték, hogy az osztályozókon is megbukok, errefel egyedül nekem sikerült maximum pontszámokat elérnem azokon a suliban..


Szóval szerintem nyugodtan, hozd előre az érettségidet.

2020. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!