Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tehet olyat a tanár, hogy...

Dominiko2 kérdése:

Tehet olyat a tanár, hogy megfeleltet azzal az indokkal hogy bukásra állok miközben 1.75 vagyok (ami nem bukó) azzal az indokkal hogy javítanom kell?(1.51-től megvan a 2es)

Figyelt kérdés

És azt is mondta hogy tudáshiányom miatt az egyesre írt dolgozataimból felelnem kell. Ez így rendben van?


Hiányzásokkal nincs probléma nem hiányoztam annyit hogy az legyen az alibi.



2020. jún. 9. 18:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg tanarkent akkor feleltet amikor akar. :/
2020. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden joga megvan hozzá. Végzős vagyok, de 1.75-re én se adnám meg a kettest, pláne 1.51-re.
2020. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt olyan, hogy egy tanár 2 évig tanított, mindkét évben megvolt a tantárgyából az 1,8 ;mindkét évben azért még év végén kitalálta, hogy menjek javítani (ergó feleljek a kettesért); de én kifogtam rajta, és nem tudott megbuktatni egyik évben sem!! :) Félévkor se. :):)
2020. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Persze, mert kádár országában élünk, az előírások és szabályok addig számítanak, amíg a hatalomnak kedveznek. Ha okoskodsz, feleltet még egyszer-kétszer egyesre, aztán máris bukásra állsz és lehet javítani. Nem értek egyet ezzel a működéssel, de ez van, és egy nyomorék középiskolai tantárgyból való megbukásod senkit nem érdekel annyira, hogy felszólaljon ezellen
2020. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
2 alatti átlag NEM kettes, ezt csak a nagy diákok találják ki maguknak. Simán megbuktathat 1,9-re is a tanár.
2020. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
7%
1.9-től köteles megadni. Alatta csak jófejség.
2020. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A kettesnél nem úgy van mint a többi jegynél, nem adják meg 1,5 felett. A tanár dönti el hogy pontosan mennyitől adja meg, persze ha az iskola szabályzata nem köti ezt ki. Ennek utánanézhetsz, de teljesen korrekt helyzetnek tűnik, megkapod a lehetőséget a javításra.
2020. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1,9tol adják csak meg, nem tudom máshol hogy megy ez.
2020. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

3.vagyok, az a baj egyébként, hogy ezt közölnie kellett volna még a tanárnak év elején,hogy habár úgy van a szabály, mondjuk házirendben is; hogy egész hetvenöttől köteles megadni a jobb jegyet; ő azért attól még nem fogja. De ez így egyébként nem fer.

Meg pl van az a mém is, hogy egy kép, le van fényképezve egy tanár , és ez a szöveg, hogy; kép címe: A matektanárod. Kép alján: Elmondja, hogy 5-től fölfelé kerekítünk, és 1,7-tel megbuktat.

2020. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok tanár úgy van ezzel mint egyetem. HA kettes átlag alatt vagy megbuktat.
2020. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!