Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vidéki koleszosok, akik...

Vidéki koleszosok, akik Pesten tanultok, ti mennyire irigylitek a pesti iskolatársaitokat? (akik bejárnak) Egyáltalán milyenek a pesti iskolatársak? (egyetemen)

Figyelt kérdés
iskolatárs, iskola

2020. jún. 10. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem irígyeltem őket. Rühellem a várost.


Vidéken szabadabban elvagyok.

2020. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs olyan, hogy "a pestiek".


Ismertem olyat akik szegény körülménxek között éltek, ezért a gyerek inkább kollégiumba költözött, mert akkoriban tanulmányi átlag alapján felvettek pesti embereket is. Utána meg elment albérletbe. Mások meg Külső kerületekből családi házas, családi villás környezetből jártak be.

2020. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alapból semennyire mert szeretek a koleszban lakni szabadon, szülők nélkül

most éppen nagyon mert sokan vannak, és tudnak találkozni, én meg a világ végére jöttem haza a hülye vírus miatt és itt senki sem lakik...

2020. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem irigylem őket sőt nekem nagyon is hiányzik a vidéki élet. Megszoktam a csendet és a nyugalmat itt városban nagy a nyüzsgés nagy a forgalom stb stb. Míg fiatal az ember addig.okes ha viszont idősebb leszel 30+ akkor mindenfele keppen vissza megyek egy kisebb vidéki városban
2020. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!