Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi értelme olyan bankettnek...

Mi értelme olyan bankettnek amire a 28 főből 5-6 ember menne el?

Figyelt kérdés

A többiek vagy jelezték hogy nem mennek, vagy még ennyit sem tettek, nem is reagáltak.

Na de egy 28 fős (volt) osztálynak bankettet szervezni úgy hogy 5-6 ember lesz ott-minek?


2020. jún. 22. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Hogy az az 5-6 ember jól érezze magát...? Sosem értettem, hogy miért kell közönség annak a párnak, akik mindig mennének osztálykirándulásra, bankettre, stb. Miért ragaszkodnak hozzá, hogy a többi, aki amúgy utálja az egészet, szintén ott legyen. Csak nézőközönséggel lehet élvezni valamit, vagy mi?

Menjen, aki akar, és érezze jól magát. A többi meg ne menjen, ha nem akar. Ilyen egyszerű.

2020. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? Ők vágynak erre az élményre. Minek maradnának ki? Ha ilyen savanyú osztályuk van, akkor nekik semmi program ne legyen? Meg aki itthon marad, annak minek fáj, hogy más elmegy?
2020. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

" Ha ilyen savanyú osztályuk van"


ennek semmi köze a savanyúsághoz hanem mindenkinek van saját élete társasága és nem tart igényt olyanokra akikkel amúgy is csak kényszerből volt együtt 4 évet

2020. jún. 22. 09:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3: És? Továbbra sem értem, hogy az az 5-6 miért ne érezhetné jól magát, ha ők meg nem kényszerből mennének, hanem mert van hozzá kedvük.

Te nem mész, ha nem akarsz. De ezért más se mehet??

2020. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Én sem értem, de még egyszer elmondom, amit az Első hozzászólásomban írtam:

- aki akar, menjen

- aki nem akar, ne menjen.


Mi ebben olyan bonyolult!?

2020. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég szar osztály lehettetek, érdekes emberekkel ha a társaság 80%-a csak "összezárva" volt a többiekkel. Erre azért nem kellene büszkének lenni meg flegmázni itt. Miért baj neked az, hogyha az a pár ember jól érzi magát? Szerveznek maguknak egy programot és jól szórakoznak. Valószínűleg nem olyan lesz mint egy bankett szokott lenni, és? Gondolom ők is megvannak a ti társaságotok nélkül.
2020. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

" Gondolom ők is megvannak a ti társaságotok nélkül."


Hajrá. Csak akkor az már nem "bankett" ahol az emberek 90%-a ott sincs.

Akkor az egy szűk haveri összejövetel, kocsmázás. Akkor ne hívjuk bankettnek mert nem az.


Az se osztálykirándulás ha én összerántok 3 havert és leugrunk a tóhoz. Mert hol az osztály amitől ez osztálykirándulás?

2020. jún. 22. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem teljesen mindegy hogy hívják az összejövetelt? Ilyen hülyeségekbe minek belekötni?
2020. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem totális mindegy, minek nevezik? Nem értem, mi a frásznak rugózol ezen. Mi a franc közöd van neked ahhoz, hogy ők mikor, hova mennek, és azt az összejövetelt minek nevezik el!? Felőlem aztán világkonferenciának is hívhatják.
2020. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!