Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Leléptem a bankettről senkinek...

Leléptem a bankettről senkinek se szóltam, el se köszöntem - bunkóság volt vagy nem volt, mivel úgyse érdekelt senkit ott vagyok-e?

Figyelt kérdés

Érettségi utáni bankett egy kisvendéglőben. A társaság pár fős klikkekre szakad, ahogy az már megszokott. A klikkek szarnak egymás egy szót se váltanak ,mindenki elvan a maga és klikkje kis buborékjéban. (ezért kár a bankett.... 2-3 fő bármikor és bárhol összejöhet)

Aki egyik klikkhez se tartozik (mint én ) nem találja a helyét.

Ténferegtem egy fél órát ettem ittam majd fogtam egy cigit és kimentem dohányozni.

Majd gondoltam egyet és vissza se mentem. Nem szóltam senkinek hogy hazamegyek nem köszöntem el, egyszerűen elmentem és kész.


Ez bunkóság volt? Vagy nem volt az mert valójában a kutyát se érdekelte ott vagyok-e így a távozásom se érdekelt senkit, sanszosan észre se vette senki?


2020. jún. 27. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt az. Nem is érdelte őket hogy mi van veled.
2020. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jól tetted. Lehet észre se vették mivel mindenki szart rád, szóval nem volt bunkóság szerintem. Viszont ha tudtad hogy az osztályod ilyen és te meg egyik csoporthoz sem tartozol akkor szerintem el se kellett volna menned.
2020. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is jól tetted. Úgyse látod őket többet, max az utcán.
2020. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Jól tetted. Remélem, hogy a további bankettes kérdésektől megkímélsz bennünket.
2020. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
Igen, bunkóság volt. A köszönés alapvető illemszabály, azoknak is "jár", akikkel nem vagy jóban.
2020. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

"A köszönés alapvető illemszabály, azoknak is "jár", "


Hát akkor ezt első körben NEKIK mondd és ne nekem ugyebár.

Amilyen az adj isten... ismerjük a mondást.

2020. jún. 27. 10:30
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiába köszöntél volna el, úgysem vesznek észre vagy úgyse emlékeznek majd hogy elköszöntél. Sajnálom, hogy rossz érzés, de ha már ilyenek akkor ne akarj velünk lenned. Próbálj más embereket találni akikkel jobban tudsz lenni, akik figyelnek a hangodra. Remélem hogy következő időszakodban már több szerencséd lesz. Minden jót kívánok!
2020. jún. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
En is kb igy jártam!csak en szétneztem hogy melyik klikkhez menjek oda, aztán szembesültem azzal, hogy kb senkit nem èrdekel mindenki elvan. igy kibattyogtam haza.
2020. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#10.30 Mert? Ők nem köszöntek, amikor megérkeztek? Vagy amikor megérkeztél, és üdvözölted őket, nem köszöntek vissza? De ha így is volt, attól, hogy más bunkó, nem kell neked is annak lenned.

Nem a kérdéshez tartozik, de ha egyik klikkhez sem tartozol, érdemes elgondolkodni rajta, biztos-e, hogy csakis bennük van a hiba.

2020. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

" de ha egyik klikkhez sem tartozol,"


Ha most kezdeném újra a gimit most se csinálnám másképp. SŐt vannak akikkel annyit se bezsélnék mint beszéltem. Már eleve aklikk fogalma problémás, ha már valaholm klikkek vannak, akik utálják egymást és csak egymással vannak mással senkivel ott már megette a fene az egészet.

2020. jún. 27. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!