Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Leléptem a bankettről senkinek...

Leléptem a bankettről senkinek se szóltam, el se köszöntem - bunkóság volt vagy nem volt, mivel úgyse érdekelt senkit ott vagyok-e?

Figyelt kérdés

Érettségi utáni bankett egy kisvendéglőben. A társaság pár fős klikkekre szakad, ahogy az már megszokott. A klikkek szarnak egymás egy szót se váltanak ,mindenki elvan a maga és klikkje kis buborékjéban. (ezért kár a bankett.... 2-3 fő bármikor és bárhol összejöhet)

Aki egyik klikkhez se tartozik (mint én ) nem találja a helyét.

Ténferegtem egy fél órát ettem ittam majd fogtam egy cigit és kimentem dohányozni.

Majd gondoltam egyet és vissza se mentem. Nem szóltam senkinek hogy hazamegyek nem köszöntem el, egyszerűen elmentem és kész.


Ez bunkóság volt? Vagy nem volt az mert valójában a kutyát se érdekelte ott vagyok-e így a távozásom se érdekelt senkit, sanszosan észre se vette senki?


2020. jún. 27. 10:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán jól tetted. megmutattad magad, ott voltál, aztán tipli. Úgyse fogsz velük találkozni-beszélni többé. Egy osztálytársammal se tartok semmiféle kapcsolatot, rájuk se keresek. Nincs velük semmi bajom, csak nem érdekelnek.
2020. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattad magad, aztán eljöttél. Jól tetted. Amúgy a lőtéri kutyát nem érdekelte, hidd el. (Én el sem mentem a bankettre annak idején (3 éve), azokat az embereket végleg kiírtam az életemből.
2020. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Örülök, hogy megvolt a bankett, és nem lesz több kérdésed róla. Bunkóság volt.
2020. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
9 hozzászólonak. Kérdező olyan volt mintha kaméleon,hogy senki nem vette észre, akkor se ha világ tetejéről jó hangosan köszöni el...ha elköszönt volna akkor csak ciki lett volna az egész.
2020. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, én hasonló okokból el se mentem anno a bankettre, sosem bántam meg. Ami 4+ évig nem működött, azt nem kell erőltetni, még akkor sem, ha a legtöbbjüket akkor látod utoljára. Innentől lényegtelen, hogy ki tartja bunkóságnak.
2020. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%

Örökifjú lehet a kérdező, mert neki minden évben van bankettje, vagy csak a szokásos tanév végi provokálása.

2015-ben már megvolt a téma:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

2019-ben is természetesen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Idén meg a másik fél tucat ugyanolyan kérdés, mert már szinte csak ezzel van tele a kategória.

2020. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Egy dolog biztos. Feltunest most arattal eloszor. Ez az egyetlen gesztus, ami feltunt mindenkinek.
2020. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

" Ez az egyetlen gesztus, ami feltunt mindenkinek.“


A kuyta se vette észre nyugodj meg. Kutyát se érdekelte az se hogy ott voltam az se hogy elmentem....


de ha észre is vették netán akkor mi van? Életemben nem látom többet egyiket se (hálistennek) max ha véletlen belefutok vkibe az utcán. Akkor meg átmegyek a másik oldalra.

2020. jún. 27. 14:23
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, miert vagy ennyire raallva a bankett temara? :’D
2020. júl. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!