Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Így köszönnétek az általános...

Így köszönnétek az általános iskolai osztálytársaitoknak? És miért én vagyok a rossz, amikor ők azok, akik nem keresnek?

Figyelt kérdés

Ha én nem köszönök előre, akkor ők nem köszönnek nekem egyáltalán. Ha én köszönök, akkor nyilván visszaköszönnek, de úgy alapból nem. De ha nem köszönök nekik, akkor én vagyok a rossz meg én vagyok a bunkó a többiek szemébe.


Év eleje óta senki nem írt rám a régi osztályból. Mindre én írtam, hogy mizu hogy vagy stb. Maguktól nem írtak. Nyilván ezért is én vagyok a hibás, de nem tehetek arról, ha ők nem kíváncsiak rám. Biztos nem fogok utánuk loholni, mint egy pincsi kutya.


Meg ugye 3 lánnyal járok egy suliba általánosból, 1 az osztálytársam, 2 az évfolyamtársam. A kedves évfolyamtársaim nem köszönnek, csak ha én előreköszönök nekik, pedig az óvodatársam meg előre köszön.

Gondolom én meg az osztálytársam voltunk jó sokszor a téma, és nem állnak velünk szóba. A 10 osztálytársamból 6 kikövetett instán és kitörölt az ismerősei közül. Még én érzem magam rosszul, amikor ők a kis....



2020. jún. 28. 04:02
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehettél nêpszerü
2020. jún. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
A köszönéssel kapcsolatban: én köszönnék, mivel a köszönést a társadalmi együttélés egyik alapszabályának tartom, ugyanúgy köszönök az ismeretlen boltosnak is, vagy a szomszédnak, akit alapból nem kedvelek. Vagyis nem csak annak köszön az ember, akit kedvel. Aki a „köszönésmegvonást” használja a szimpátiája kifejezésére, egyszerűen tahó.
2020. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjön nekik a rossz nyavalya.
2020. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha van olyan tanárod, akit nagyon nem szeretsz, akkor neki sem köszönsz?
2020. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem köszönj nekik, aztán ha fintorognak, vagy nem köszönnek vissza, akkor találj egy jó kis káromkodásáradatot, amit rájuk zúdíthatsz.
2020. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Képzeld! Én egyik volt osztály társammal se írok.. Eggyel találkoztam.. Ő nem egyedül volt. Álltam és ő oldalról látott meg így ő köszönt így vissza köszöntem. Ennyi.
2020. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!