Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen menjek úgy vizsgázni...

Egyetemen menjek úgy vizsgázni, hogy nincs elég időm felkészülni rá és jóformán semmit se tudok? Vagy adjam inkább le a vizsgát? Utolsó vizsgaidőpont a vizsgaidőszakban az adott tárgyból

Figyelt kérdés
Melyik a nagyobb gáz, úgy elmenni vizsgázni hogy semmit se tudok, vagy ha egész vizsgaidőszakban el se mentem az adott tantárgyból és felveszem a vizsgakurzust ősszel?
2020. jún. 29. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Saját példámat hozom fel ha megengeded. Nekem volt egy tárgyam ami számomra nehéz volt, rengeteg volt a tananyag és kb. semmit haladtam vele a sok beaadandó miatt ezért uccsó nap úgy voltam vele, hogy leadom és felveszem majd újra, csak hogy nagy szerencsémre kifutottam az időből és nem tudtam leadni, aztán majdnem 4-est kaptam, ráadásul szóbelin ahol én extrán parázok. Tehát szerintem próbáld meg. Azt semmiképp se csináld, hogy felveszed a vizsgát és nem jelensz meg mert annak díja van.
2020. jún. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig megéri el menni. Kivéve ha tényleg 0t tudsz rá készülni.


Egy nehezebb mérnöki szakon vagyok és egy 4 kredites tantárgyam egyetlen ZHjára csak 1,5 nap készülési idő volt a 0ról.


Úgy hogy félévközi jeggyel zárul a tárgy és a ZH a 14 hét péntekén volt.


Szóval az egész anyag benne volt, mégis 1,5 nap folyamatos tanulás úgy hogy nem jártam be gyakorlatokra és előadásokra (még most online sem) valahogy elég volt és 4esre megírtam.


Pedig úgy voltam vele, hogy én sem megyek el majd csak a pótra. Szóval ha van minimális időd felkészülni szerintem megér egy próbát. Hátha szerencséd van.

2020. jún. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, azzal nem veszítesz semmit. Ki tudja lehet sikerül...
2020. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Sose tudni, lehet szerencséd is vagy a tanár nagyon rendes. Nálunk ez ritkan forult elő, de volt rá példa.
2020. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mit csináltál azzal a vizsgával végül?
2020. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!