Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki felháborodik az iskolaőrök...

Aki felháborodik az iskolaőrökön és azok eszközein, annak nem jut eszébe hogy na nem csinál semmit a kölke, akkor tök8 mi van az őröknél?

Figyelt kérdés

Annak aki azon háborog hogy egy iskolában hatósági őr lesz, akinél gumibot, paprikaspray, bilincs is lesz, és az ő gyerekéhez ha hozzá merészelnek érni, akkor.... az belegondolt abba hogy van egy marha egyszerű megoldás erre.

A purdé ne csináljon olyat amit nem kell és akkor nem lesz dolga az őrökkel. És ha nem lesz velük dolga, akkor nem lehet gond az sem, mi van az őröknél.

És ha nincs velük dolga, akkor az őrök hozzá se érnek majd, rá se néznek.


Erre nem gondolt a sok óbégató?


2020. júl. 3. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Ez így van.

Nem a rendes diákokkal szemben fognak intézkedni, hanem a tanárra támadó agresszívekre, akik a diáktársaikat is félelemben tartják és akiktől nem lehet órát tartani.

2020. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

Nekem tiszta a lelkiismeretem, mégis stresszesebb és természetellenesen visszafogott leszek, ha rendőrt látok, akár csak elsétálni velem szemben, akár igazoltatásnál. Az sem véletlen, hogy a rendőrnél pisztolyt látsz, nem veszi elő, de a puszta ténynek van pszichológiai hatása.

Nem kell használni azt a spray-t ahhoz, hogy a gyerek stresszben legyen ott, ahol nyugodt körülmények között tanulnia, barátkoznia kéne.

Van igazságod abban, amit mondasz, de szerintem nem ennyire fekete-fehér a kérdés.

2020. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Abból kiindulva, hogy engem a tanárok pl. nem egyszer büntettek meg valaki más hibája miatt, én sok igazságosságot nem várok ettől... Hálistennek nincs gyerekem akit érintene.
2020. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

"a gyerek stresszben legyen ott, ahol nyugodt körülmények között tanulnia, barátkoznia kéne"

Bizonyos "gyerekek" ezt teszik lehetetlenné a többiek számára. Miattuk van szükség iskolaőrökre. Ne tegyünk már úgy, mintha azelőtt nyugodt, barátságos hangulat lett volna az iskolákban.

2020. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Sunshinedoll ***** válasza:
38%

Szerintem a jobb megoldás az oktatás megreformálása olyan minőségűre, hogy se a gyerek se a pedagógus se a szülő ne legyen halálra frusztrált és stresszes olyan szinten, hogy fizikai erőszakhoz folyamodjon bármelyikük is.

Sok ember elfelejti, hogy gyerekekről van szó, a viselkedésmintázatokat tanulják, nem a s-ggükből rángatják elő, szerinted egy problémás gyerek mennyire lesz kevésbé problémás, ha a hatóság nekiesik fizikailag? Nem hasznos és tisztességes embert akarunk nevelni a gyerekekből akkor is, ha vannak nehezebb és problémásabb megnyilvánulásai is?

Egy tizenéves gyerek nem hibázhat, nem ítélhet meg egy helyzetet rosszul nagy nyomás alatt?

Egy ilyen intézkedés csak visszaélésekhez fog vezetni.


Az ország évtizedek óta alulkezeli a családon belüli erőszakot, de gondolkodás nélkül támogatja a gyermekbántalmazást a gyermeknevelés helyett?

LOL.


És akkor vannak az okosok, akik még rá is kontráznak, és beállítanak egy tizenéves gyereket úgy, mint egy szörnyeteget, de a felnőtt feleségverő az oké, amennyiben a feleség nem viselkedett szépen és kiprovokálta.

OK

2020. júl. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sunshinedoll ***** válasza:
32%

Bocs, rosszul fogalmaztam így sz-r a logikám is az egyik mondatban. Így gonodoltam:


Az ország évtizedek óta alulkezeli és elbagatellizálja a családon belüli erőszakot, de pár pedagógus megverésére egyből ugranak, akár a gyermekbántalmazás támogatásával is, ahelyett, hogy a gyermekneveléssel foglalkozna?

2020. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%
3-assal értek egyet. A legritkább esetben büntetik a konliktust okozó gyereket a tanárok, az iskolaőrök pedig az ő meghosszabbított kezeik lesz. Azok a gyerekek lesznek elsősorban szankcionálva, akiket most is szivat a többi gyerek, illetve egyes tanárok, mikor végül eljutnak oda, hogy az agresszióra agresszióval válaszolnak.
2020. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

A gyerekeknek sincs gumibotja meg paprika spray -je.


Egy iskolàt nem ugy kene kezelni mint egy börtönt. Ott pedagogiai neveles kellene legyen. Es ezzel csak agresszirora vannak tanitva. Hogy ha gumibotod van hatalmad van. Verd a màsikat hajrà.

A felnött a minta!


Normal esetben a gyerekek sulibol motivaciot kene magukkal vigyenek tovàbb és normalis tarsadalmi értékeket.


Mit lat az akinek az alkoholista apja veri az anyjàt? Hogy a suli ör meg veri a gyereket.

Az ilyen milyen vilàgképet fog tanulni.


A diàkok nem kutyàk, vagy sittesek, hanem gyerekek.


A verekedésre sem lehet büntetés hogy akkor verjük meg a verekedöt.

Aztan veletlen nem kel fel. Mert mondjuk szivrohama lett. Aztan jönnek a kivizsgàlàsok. Csak a diàkon az nem fog segiteni..

2020. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Mi jogosit amugy fel egy ört is igazsàgszolgaltatasra amugy? Nagy büdös semmi!
2020. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Mi jogosít fel egy diákot, hogy bántalmazza a társait, vagy a tanárát?

Szánalmas ez a liberális maszlag, hogy a bűnöst védjük...

2020. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!