Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen helyzetben mit írjak az...

Ilyen helyzetben mit írjak az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy szánalmasan hangzik,hogy nem tudom és hogy ide írok ki kérdést.

Szóval van egy osztálytársam akivel olyan semleges a viszonyunk,tehát nem vagyunk barátok,ritkán beszélgetünk,de a szimpátia megvan.Azt tudom,hogy mostanában egy nehéz időszakon megy keresztül és szeretnék vele beszélgetni,esetleg segíteni neki.

De mint már mondtam,nem nagyon gyakori a beszélgetés közöttünk pláne nem online,tehát ez lehet még furán is venné ki magát

Nem szeretnék egy egyszerű : "szia,mi újság"-ot ráírni mert ezzel aztán nem mennék sokra.


(Tudom,hogy gáz és hogy pont a ti segítségeteket kérem,de hátha volt valamelyikőtök már hasonló szituációban,hogy szeretnétek valakivel beszélgetni,de nem tudjátok,hogy kezdjétek,milyen ürüggyel)


Minden segítő választ előre is köszönök!



2020. júl. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ürügy.


[Szia! Úgy láttam, hogy mostanában nem vagy valami jól. Tudom hogy nem szoktunk nagyon beszélgetni, de nekem szimpatikus vagy és szeretnék segíteni.]


Kezdetnek ennyit szerintem, aztán majd alakul valahogy, de talán a többit élőben jobb lenne.

2020. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló írt az szerintme is tökéletes kezdés! Viszont ha esetleg nem akar majd beszélgetni, akkor azt ne vedd majd magadra, mert van olyan típus, aki nem szeret a gondokrol beszélgetni, se segítséget elfogadni. De ha más nem, a gesztus biztosan nagyon jól fog neki esni. Szerintem is nyugodtan írj neki őszintén.
2020. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!