Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért megalázó a tanároknak...

Miért megalázó a tanároknak ha egy iskolaőr többet keres majd mint ők (5 év egyetem után)? A tanároktól eddig is mindenki többet keresett, még az alkesz segédmunkás is!

Figyelt kérdés

Nem értem mi ez a hatalmas háborgás hogy az iskolaőrök többet kapnak majd mint egynémely tanár.... tényleg nem értem.

Hát a tanároktól eddig is szinte mindenki többet kapott, még a legutolsó alkesz tróger is egy építkezésen.

Próbáljon valaki vödörcipelő segédmelóst kapni ! napi 15 alatt nem kap! És mi kell hozzá? NUlla agy és két kéz!

Vagy akármilyen eladó árufeltöltő futár stb. Mind többet kapnak a tanároknál!

A szakmunkásokról nem is beszélek! Hívjon ki valaki egy szobafestőt és kérdezze meg mennyiért festi ki a kisszobát! 100 alatt nem ússza meg! És akár 1 nap alatt megvan!


Hát akkor mi ez a nagy felháborodás?

nem kötelező ám 5 év egyetem után annyit se keresni mint egy utolsó alkesz egy építkezésen! El lehet menni a tanároknak is más melóba, ahol fizetnek! csak ott nem b****hatják a rezet 2 hónapig nyáron meg őszi téli tavaszi síszünet stb....


2020. júl. 11. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy nem érted, pont annak az eredménye, hogy a tanárok keveset keresnek:D

Szal nyugodtan nézz magadra.

2020. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

kb 160 bruttót fog keresni egy ilyen őr, az mire lesz elég?

Csoda, hogy el fog menni valaki is ilyennek.

2020. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Alapítványi troll...
2020. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom az alapítványi iskolában nem lesz iskolaőr... Úgyhogy ne aggódj!
2020. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

"b 160 bruttót fog keresni egy ilyen őr, az mire lesz elég?"



220 bruttó kezdő + 200 cafi /év.


Melyik kezdő tanár kap ennyit 5 év egyetem után?


mert egy őr egy 90 napos "tanfolyam" után megkapja azonnal.


Te hol élsz a Marson? Hírek nincsenek ott??



Bruttó 220 ezer forintért toborozzák az iskolaőröket


[link]

2020. júl. 11. 11:22
 6/18 A kérdező kommentje:

"Gondolom az alapítványi iskolában nem lesz iskolaőr.."


Bármely iskolában LEHET őr, ha a fenntartó az kéri az EMMItől.

Akár alapítványiban is.

EZ megint egy szar melléduma, és megint nem jött be.

2020. júl. 11. 11:23
 7/18 Micimacko67 ***** válasza:
76%

Kérdező, előtted a lehetőség...te is lehetsz iskolaőr...

Eszed megvan hozzá...gumibotot meg adnak...

2020. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

A tanárok mindig ki vannak akadva valamin, én már ezt megszoktam.

Azt hiszik nekik kell megnevelni a népet, hiszen mindenki hü**e hozzájuk képest. Pedig ... 😀

2020. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz ebben az országban, meg úgy amúgy is a tanárokat erintve (és akkor sorry hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok) hogy a tanárok borzasztóan alulfizetettek holott BAROMI FONTOS (lenne) a munkájuk. Elvegre mégiscsak ők képezik a jövő nemzedékét, ők fektetik le az alapokat. Annak a 12 évnek meg kéne adni egy alapműveltséget lexikálisan, meg gyakorlati szempontból is. De az oktatás egy szar. Aztan csodálkozik a tarsadalom ha a friss munkavállalók, "friss felnőttek", akik kikerülnek az életbe dolgozni v épp egyetemre hiányos társadalmi és lexikális ismeretekkel rendelkeznek.

Én nem vagyok tanár, de vicc az hogy azokat nézik le társadalmi szinten akiknek az lenne a feladatuk hogy embereket oktatnak, tanítanak hogy ne egy tanulatlan, tájékozatlan bagázsból álljon a társadalom.

Más kultúrákban (lsd pl finnek) a tanárok a legjobbakból állnak, mert nagyon nem mindegy hogy ki oktat. Nálunk sajnos pont fordítva van (az egyetemi oktatók talán, némileg kivételek), sok esetben vicc az hogy milyen emberek lesznek tanárok.

2020. júl. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"sok esetben vicc az hogy milyen emberek lesznek tanárok."


Megmondom kik lesznek a tanárok! Megmondom! Én akii ebben élek iskolában dolgozom, millió tanárt láttam már.

AZ lesz tanár aki SEHOVA MÁSHOVA NEM KELL másra nem jó, de büdös neki a munka és kell neki egy "értelmiségi " állás.

Na AZ LESZ TANÁR!


A képességeik jó esetben is közepesek, komolyabb egyetemi képzést (orvos, jogász, mérnöki stb ) soha el nem végeznének, de a tanári szakokon átevickélnek. Máshova nem jók, máshova kevesek, de ide még épp jók.


Ugyanakkor a munka meg büdös nekik, soha el nem mennének egy kétkezi melóba (kamionos pl) ahol 4x annyit kereshetne. Mert ott dolgozni is kell, az nem jó.

Így elüldögélnek a langyos vízben a semmiben, mégis "értelmiségi" meló--na ezek a tanárok!

Zömében.

2020. júl. 13. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!