Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tudnék tenni egy ilyen...

Mit tudnék tenni egy ilyen osztálytárssal?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, aki a kezdetek óta engem szekál, mert csendesebb vagyok, de most inkább szeretnék rátérni a lényegre.


Pár napja elkezdett írogatni, hogy csak azért vannak barátaim, mert játszom a 2 szót szólni nem tudó kislányt, és mindenki sajnál emiatt, de egyébkent senkit sem érdekelnék. Ezek után letiltottam, és a barátnője kezdett el mindenféle sértő dolgokat írogatni, utána csatlakoztak hozzá a srác haverjai is.

Még régebben többször is szóltam az osztályfőnökömnek, de sosem csinált semmit.


2020. júl. 12. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fenyítsed be
2020. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tanárokra tapasztalatom szerint ma már nagyon kivételes esetben lehet számítani sajnos :(

Az ilyen élettelenek abból táplálkoznak, ha látják, hogy hatnak rád a bántásaik. Azért basztatnak, mert csendes vagy és tudják hogy nem fogsz keményen visszaszólni, és rád vetíthetik ki, hogy egyébként nem veled van bajuk, hanem a saját nyomorúságos életükkel, csak jobban érzik magukat addig ameddig azt érzik, hogy nem ők a leggyengébbek. Ne válaszolj az üzeneteikre, ne is tiltsd le őket, csak egyszerűen ne nyisd meg. Egy ideig próbálkoznak majd, de ha látják, hogy nem reagálsz, akkor a netes piszkálással leállnak. Ha személyesen is csinálják, akkor próbálj meg visszaszólni. Hangsúlyozd, hogy ne rajtad vezessék le, hogy sz.ar az életük, és ha olyan menő arcok lennének mint azt mutatni akarják, akkor jobb dolguk is lenne mint téged csesztetni. Meg ha lehet akkor igyekezz a barátaid társaságában lenni, hogy ők is meg tudjanak védeni.

2020. júl. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne foglalozz vele, nem erdemes, mert annyira korlatoltak az ilyenek, hogy ugyse tudnad megvaltoztatni a velemenyuket. (tahosagban csak a tahok tudnak nyerni).

annak orulj hogy vannak barataid, veluk foglalkozz.

egyebkent hany evesek vagytok? a mi osztalyunkban is volt nehany csendesebb, visszahuzhato ember, fiu es lany is, de mi nekunk eszunkbe se jutott volna ilyen szinten szemetkedni, meg irogatni, inkabb probaltuk oket bevonni a dolgokba. (iden erettsegizett osztalyrol van szo)

2020. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csiklandozással megoldható.
2020. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy idióta osztálytársad van! Nagyon sajnállak...

Ha a "kedves" osztályfőnököd nem tesz semmit ezellen, ajánlom hogy menjek be a szülők hozzá és beszéljenek a fejével.

Ha ez sem válik be, akkor hagyjátok az ofőt, a szüleid beszélhetnének azzal a fiúval, vagy annak a szüleivel.

Én biztos nem hagynám hogy ilyet tegyenek a gyerekemmel.

2020. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*menjenek
2020. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Psss!
2020. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!