Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mit jelent, ha az egyik...

Az mit jelent, ha az egyik osztálytársam vett a születésnapomra csokit? Mindketten fiúk vagyunk.

Figyelt kérdés
Nem túl mély a kapcsolat, de egész jól elvagyunk

2020. júl. 13. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy figyelmes barátod/haverod.
2020. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez nem félreérthető? Csak mert azért annyira nem szoros a viszony.
2020. júl. 13. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert ha mar par eve egy osztalyba jarsz vele, ra lehetett volna jonni, hogy meleg-e. Ha nem az, akkor csak kedvessegbol.
2020. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmes volt, erre te burkoltan lebzizod. Nem vagy valami jófej. Ne aggódj, nem egy tábla csokival közeledne, ha olyan pályán játszik, ez elég gyerekes módszer lenne.
2020. júl. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én lány vagyok és már kaptam csokit olyan lánytól akivel kb. havi egyszer találkozok és nem szoros a kapcsolatunk. Mégis tudom, hogy azért adta, mert kedves, figyelmes.

Nem kell rögtön rosszra gondolni. Vagyis nem rossz dolog melegnek lenni, de vannak emberek akik szerint ez rossz. Én például elfogadom őket, de ahogy látom te nem

2020. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Megpróbálz figyelmes lenni. Esetleg mélyebb baráti vagy imserősi kapcsolatot építeni. Viszont ha te nem csak barátként tekintesz rá azt már most illene közölni vele nehogy rossz vége legyen.
2020. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom osztálytársak lévén sokszor látjátok egymást, és ha mostanában volt a szülinapod gondolom találkoztatok. És személyes találkozón sokan furának érzik úgy felköszönteni a másikat, hogy nem visznek semmit. A csoki meg erre egy nagyon egyszerű megoldás, mert szinte mindenkinek adhatod, bármilyen alkalomra, kortól és nemtől függetlenül.
2020. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
fiúk is kedveskedhetnek egymással annélkül,hogy melegek lennének.
2020. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!