Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Álltatok-e bosszút felnőtt...

Álltatok-e bosszút felnőtt fejjel olyanokon, akik iskolában bántalmaztak?

Figyelt kérdés
Lehet ez általános vagy gimi is.

2020. júl. 18. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Mi értelme lenne? Gyerekek voltatok, egyikőtök sem ugyanaz az ember már.

A "felnőtt fejjel" fontos kifejezés itt, a haragtartás, kicsinyesség, felduzzasztott ego nem fér bele.

Kaptam én is sok sz.rt a suliban, de eszembe nem jutna "bosszút állni", vagy akár csak interacióba lépni velük. Ha bejelöl valamelyik Facebookon, röhögve elutasítom. Nem kell beszélgetni, brahizni velük. Ha van olyan balszerencséd, hogy más közegben, de még mindig kénytelen vagy találkozni ilyen emberrel, mert pl. a kollégád, akkor is lehet intelligensen ignorálni egymást. Foglalkozni a szeretteivel foglalkozik az ember, nem azokkal akiket utál. Nem érdemlik meg a figyelmet semmilyen téren.

2020. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Már nem is nagyon tudnék, éppen kb. 1500 kilométerrel arrébb lapátolják a sódert napi 10 órában.
2020. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oximoron a kérdés.
2020. júl. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Ép lelki világú felnőtt nem csinál ilyet. Pont.


Nekem is voltak rossz időszakaim ("rossz"=gyermekkori öngyilkossági és öncsonkitasi hajlam + stressz miatti vagdosás a testem olyan helyein amiket nem látott senki más, szval aki azzal jön hogy figyelemért csináltam, az nyugodtan sz0pjon le) de hogy a huszas éveim is arról szóljanak hogy bosszút tervezgetek évtizedes sérülések miatt? Kihagyom.

A múlton túl kell lépni. Nem csak én, az áldozat voltam egy szaros kis általános iskolás/gimis, hanem azok is, akik engem piszkáltak.

Most azért szőjek terveket fiatal apukák, vagy teljesen normálisnak tűnő nők ellen, mert 11-15 évesen (amikor még valszeg nézték a hétvégi mesematinét) s eggfejek voltak velem egy kis ideig? Minek? Nem is emlékeznek rá, és mivel én is tovább léptem az életemmel, már én sem nagyon.


Azon kívül nincs olyan ember akit ne bántottak volna. Volt akit én bántottam, mert nem gondoltam rá, hogy rosszul esik neki, amit mondok, de ha holnap beállítana hozzám az illető, hogy leszámoljon velem az őt ért régi sérülésekért, akkor egészen egyszerűen körbe röhögném.

Aztán megmondanám neki hogy menjen terápiára.

2020. júl. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha lenne rá valahogy alkalmam, akkor igen. De nem állnék neki sorban megkeresni őket.

De nekem már nem is nagyon kell, mert az a fiú, aki engem 5.-6.-ban csesztetett, elsőször a lábát vágta le a láncfűrésszel, majd meg a nyakát vágta el... 9.-10.-es voltam kb akkor.

2020. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Úgy voltam vele, hogy mindenkin bosszút fogok állni. De valahogy az életem, amit fejlesztek, az fontosabb, és a múltbéli emberek kis jelentéktelen porszemcsék lettek, akikkel nincs kedvem törődni többé.
2020. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!