Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha egy olyan...

Mit tegyek, ha egy olyan osztálytársam nyomul rám, akit egyáltalán nem kedvelek? (A teljes sztori lent)

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam folyamatosan azzal zaklat a nyár folyamán, hogy menjek el nála, kb 100 km van köztünk. Az a baj, hogy én ezzel a személlyel csak tettetem, hogy jóba vagyok, amúgy egyáltalán nem kedvelem, ennek múltbéli okai is vannak, aki kíváncsi rá, privátban leírom. A lényeg, hogy hogyan tudnék lerázni egy ilyen embert?

2020. júl. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy "menj el nála"??


"én ezzel a személlyel csak tettetem, hogy jóba vagyok"


Miért tetteted hogy jóbaN vagy vele? Ennek fényében nem gondolod kicsit álszentnek a kérdésed? Legyél végre őszinte, állj le a jópofizással és mondd meg neki, mi a helyzet. Ennyire egyszerű.

2020. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ignoráld
2020. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Tetszik ez a #barát úgy, hogy szarba se nézed. Xd Amúgy úgy tudsz elmenni NÁLA, hogy szexuális kontextust létesítsz vele. Te gondolom HOZZÁ nem akarsz menni. :P Azt meg úgy kell, hogy nem mész és kész. Nem jópofáskodsz, hanem értelmesen megmondod, hogy nem szeretnél vele az iskolai időnél többet eltölteni. Ha meg ezt így egyenesbe nem akarod, akkor találd ki, hogy otthon dolgozol, diákmunka, nem tudom. Legyél kreatív! :)
2020. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!