Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miert lehet hogy...

Szerintetek miert lehet hogy egy tanar sokat megemliti/felszolit egy csendesebb diakot oran, sokszor kerdez tole, de ezenkivul kedves szokott vele lenni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a tanár tudja,hogy többre képes a gyerek és ezt beszeretné bizonyítani.
2020. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Lehet ö neki az also léc. Ha ö erti akkor mindenki.
2020. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira jó a tantárgyából, szinte soha nem jelentkezek. 3-as vagyok belőle, nem is érdekel + magolós tantárgy. De a jóindulata miatt volt hogy kerek hármasra négyest írt be. (Nem ismeri a szüleim meg semmi)
2020. júl. 23. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tantárgy?
2020. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy amúgy nem jelentkeznél
2020. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En volt, hogy oran (az egyest kilatasba helyezve) sem feleltem le. Erettsegi evek voltak, Magyar tantargy. Mondtam rendben, akkor egyes. Beken hagyott, de szunetbe kihivott a szertarba. Elmondtam a kotelezonel 10x tobb Ady-verset, vissza mentunk a szunet vegen, es azt mondta az osztaly elott, hogy felevkor lezar 5osre. Felev felenel voltunk, es kb 3asra atlagom volt. Nekem nem igazan volt erdekes, hogy 3as vagy 5os, de ezt a gesztust soha nem felejtem el (f/40).

Az elso valaszoloval ertek egyet, tudja, hogy tobbre vagy kepes, csak ki kell huzni beloled.

2020. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
totál jóindulatúan csesztet, mert azt hiszi, majd ő megváltoztat téged és egy nap elkezdesz a táblánál felvágóskodni. matektanárom volt ilyen, tudta hogy rühellem a figyelmet, de azért minden órán kihívott hogy oldjak meg egy egyenletet a táblánál. mert az hogy előről hátra majd hátulról előre megoldottam a példatárat nem volt elég, mindenképpen közönség előtt kellett volna produkálnom magam. nem értem az ilyen arcokat. nem hiszik el hogy nem fogunk egyszercsak hipp-hopp megváltozni, csak csesztetnek. nagyon nem tudsz vele mit kezdeni, élj túl a ballagásig.
2020. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt csendes osztálytársam, de elképesztő okos volt. Volt hogy tobbet tudott mint a tanár. Folyamatosan olvasgatott, de tudomanykonyveket, érdekességeket, rendkívül tájékozott volt. Es ot is minden tanár imádta, es folyamatosan szólította, mert egyébként kivétel nélkül mindenre tudta a választ, de sosem jelezte ezt a tanár fele.
2020. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok és én is gyakran felszólítom a csendes diákokat. Nekik is haladni kell, látnom kell, hogy értik-e az új nyelvtani szabályt, tudják-e helyesen alkalmazni, megtanulták-e a szavakat, van-e házijuk stb. Hogy tanul meg valaki idegen nyelven beszélni, ha nem is adom meg a lehetőséget, hogy megszólaljon?


Általában a csendesebb diákok szeretik, ha felszólítom őket, tudnak ők, csak nem mernek mindig jelentkezni és ezzel nincs is gond.

2020. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!