Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetem kezdése előtt ráírtato...

Egyetem kezdése előtt ráírtatok a szaktársaitokra, hogy megismerjétek egymást?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Egyetem kezdése előtt azt sem tudod, kik lesznek a szaktársaid. És írásban senkit sem lehet megismerni. Ismerkedj a gólyabálon.
2020. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én csak golyabalon
2020. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert nálunk nem lesz gólyatábor a vírus miatt, de több csoport készült már a leendő gólyáknak és kezd kirajzolódni, hogy kik lesznek a szaktársak.

Gólyabál pedig elég kérdéses még.

2020. aug. 7. 20:50
 4/8 striga ***** válasza:
100%
Nem, idővel kialakult minden és megismerkedtünk. Sokat segített a gólyatábor és az első szesszió :)) Szerveztünk egész hétvégés bulikat vidéken, ezek nagyon jól összeráztak mindenkit. Aztán 4. évre pedig egy család lettünk.
2020. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Én ismerkedtem a gólyás csoportból, mivel a bebszás számomra nem volt jó móka így nem mentem táborba, de hasznos volt az az egy barát az egyetem elkezdésekor. Félévkor elváltak útjaink, azóta mások a barátaim.
2020. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerkedj a gólyabálon"


Ha most a gólyabált aki írta az még életében egyetem közelében se volt


mert

1) a gólyabálok okt vége novemberben vannak megtartva addigra már két hónapja megy az év csöppet késő nemde?

2) a vírushelyzet miatt úgyse lesznek

3) és eleve ki megy el gólyabálba manapság?


HÖK-ös voltam gólyabált szerveztünk nem egyszer alig sikerült 40-50 embert összetrombitálni miközben a felvett gólyák voltak vagy 300an...

2020. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem írtam rájuk, de többekkel megismerkedtem még évkezdés előtt. Én is a személyes ismerkedés híve vagyok, szóval gólyatáborban+beiratkozás-ügyintézés közben ismerkedtem a többiekkel. Mivel kb senki nem ismert senkit, mindenki elég nyitott volt és könnyű volt ismerkedni. :) Neked is sok sikert hozzá!
2020. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtam rá senkire, mert azt se tudtam, kikkel leszek együtt. Amikor a tárgyakat felbettük, már volt egy lista, hogy kikkel járok együtt, de inkább élőben akartam megismerni őket. Plusz miért siettem volna, ott volt az egész egyetem.


Gólyatáborban ritkán osztanak be egy csoportba két azonos szakost, ennek pont az a lényege, hpgy olyan szakosokkal legyél együtt, akikkel nem lesz közös órád és aki már nem is köszön 2 hónap után amikor elsétáltok egymás mellett az egyetemen.

2020. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!