Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lesz szeptemberben iskolakezdé...

Lesz szeptemberben iskolakezdés? Vagy marad szerintetek a digitális?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ebben a pillanatban ugy nez ki, hogy lesz iskolakezdes a hagyomanyos modon es idoben.
2020. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
2020. aug. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem lesz hagyományos iskola. A gazdaság csődbe menne ha megint leállás lenne.
2020. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is a háttérben gőzerővel dolgoznak azon, hogy mi legyen, ha megismétlődik a márciusi helyzet (mármint hogy drasztikusan emelkedni kezd a koronavírusosok száma). Ha engem kérdezel, biztosan nem fog minden úgy leállni, mint tavasszal, mert az gazdasági értelemben a katasztrófával lenne egyenlő. Az iskolában is készülj arra, hogy minden a rendes kerékvágás szerint fog menni. A kormány inkább arra törekszik, hogy elkerülje, hogy külföldről bejöjjön a vírus, és és bejött, lokálisan elszigetelje (tehát max. megyék állnak le), olyan szintű bénulás szerintem nem lesz már, mint tavasszal (kivéve persze, ha valami nagyon brutális szinten tér vissza a vírus, és kb. olaszországi helyzet áll elő).
2020. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha továbbra is ilyen kevesen hordják a maszkot, akkor sokkal több fertőzött lesz, és elképzelhető, hogy digitális oktatás lesz.
2020. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WidowmakerButt ***** válasza:
95%
Ahol tudnak, ott majd intézkednek, általánost nem zárhatják be, akármi is van, az már válsághelyzetet idézne elő. Viszont középsuli és egyetem esetében előfordulhat a digitális
2020. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Minden a Kovit19 terjedèsètől vagy a megszünèsètől függ.
2020. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WidowmakerButt ***** válasza:
100%
Elméletileg csak regionális korlátozások lesznek, amit nem nagyon értek. Nálunk osztályba van több mint 30 gyerek, ott talán nem terjedhet a Covid? Annyi tanár nincs is hogy most kétfelé lehessen választani egy osztályt vagy valami, mert szinte az összes osztály legalább 20 tagú nálunk. Nem értem hogy tervezik ezt az iskolanyitást, bár amint mondtam, általánosnak muszáj nyitni.
2020. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!