Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan aki váltott már...

Van olyan aki váltott már iskolát?

Figyelt kérdés
Ha igen, hányadikban és mi volt az oka? Illetve megbántátok vagy örültök hogy váltottatok?
2020. aug. 18. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11-ben váltottam. Olyan szintű volt a nyomás és a stressz, hogy addira rendszeresen gyomorgörccsel mentem az iskolába, a fejem is nagyon sokat fájt és az önbizalmamat is sikerült tönkretenniük. Pedig nem is voltam rossz tanuló. Ezek miatt mondta anyukám, hogy az lenne a legjobb, ha iskolát váltanék, mert ez így nem mehet tovább. Utólag is azt mondom, hogy ez volt a lehető legjobb döntés. Nyilván akkor nem volt olyan könnyű a váltás és a beilleszkedés egy összeszokott osztályba, ehhez kellett egy kis idő, de utána már sokkal jobban éreztem magam és emiatt még a jegyeim is javultak.
2020. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedekkel ezelőtt kellett középsuli 2.-ban. Nem ment egy tantárgy, de nagyon nem ment. Nem bántam meg, utána is nehéz volt, de más miatt.
2020. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Osztály után költözés miatt, szeptembertől már a másik suliban voltam, igazából örülök neki
2020. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én. Ötödikben, mert külföldre költöztünk. Kilencedikben, mert hazaköltöztünk és akkornegy iskolába kerültem, ahol az o.társaim nulladik osztályt már megcsinálták, de nehéz volt az a suli, meg is buktam, ezért átmentem máshova, ahol mindenii vekem együtt kezdte a kilencedik osztálzt, nem egy összeszokott társaság voltak.
2020. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, hiszen

- külföldön új kultúrát ismertem meg, új nyelvet tanultam

- itthon az első gimiben is szereztem tapasztalarokat

- a második gimiben jobban teljesítettem, nem voltam frusztrált, hogy hiába tanultam.


Mindegyiknek megvoltak a nehézségei is persze, de szerencsémre előnye mibdegyiknek több volt.

2020. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 9.-ben váltottam iskolát évvégén ,az az a 10. osztályt már az új sulimba kezdtem.

Az oka az osztálytársaim és a tanáraim voltak. Sajnos a tanárok közül néhányan rendszeresen aláztak , a szó szoros értelmében , akik meg nem azok se voltak teljesen százasok. Néhány fiú és lány osztálytársam pedig az akkori kinézetem miatt csúfolt,alázott.

Hála Istennek az új sulimban nagyon jófej tanáraim voltak , és az osztálytársaim se szekáltak/ gúnyoltak (legalább is előttem sosem)

Ennek értelmében, természetesen nem bántam meg a váltást, mi több eddigi életem egyik legjobb döntésének tartom a mai napig :) Sokat fejlődtem emberileg ennek a váltásnak köszönhetően.

2020. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általános iskola 2.osztály félév vége előtt egy kicsivel. Igazából jobb hogy váltottam de nem az én döntésem volt. Mindkét helyet szerettem. Csak azért nem buktattak meg mert mellettem a létszámba. Így hogy eljöttem nagyon sokat fejlődtem, és egy erős jó tanuló vagyok. Most megyek majd 11.be
2020. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!