Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeptembertől rendesen indul...

Szeptembertől rendesen indul az iskola? Ha igen, meddig? Úgy hallottam, hogy októbertől megint digitális oktatás lesz.

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Elhagytam a varázsgömböm így nem tudom megmondani, bocsi.
2020. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
43%
Nekem már most gyomor idegem van miatta..egyik felem örül, hogy kezdődnek a sulik, másik eset miatt meg fogom a fejem, hogy a kormány miért ilyen felelőtlen.
2020. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Hagyományosan indul, és úgy is marad, csak a magasan fertőzött településeken lesz távoktatás.
2020. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Indul de októberben majd megint jön a karantén, amúgy érdekes hogy előre tudják már. Orbán már áprilisban megmondta, ősszel rosszabb lesz.
2020. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet a végsőkig, évekig karanténban TANULNI!!

Néhány év múlva pedig jönni fog a hiszti, hogy "jááájjjj mámikáám nincs nóómális óvos" , és igen, nem lesz normális kezdő orvos, mert NULLA gyakorlati tapasztalata van! Mert online egy nagy rakás fos az egész és nem olyan, mintha élőben menne!

Egészen döbbenet, de vannak szakok, ahol nem elég az, hogy online lezsírozzuk az anyagot! Van olyan szak, ami MÁS SZINT!Sikerült felfogni??

2020. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
5. Akkor is ez lesz most ha tetszik ha nem. Konkrétan már ki is lett jelentve. De honnan tudják előre?:D Egyébként igazad van, de itt nem te döntesz sajnos.
2020. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

A levelezőn is elvégezhető büfészakosoknál (média, közgáz, szociológia, jog, anglisztika, stb.. úgy en bloc a humán szakok) lehet online és még örülhetnek is neki!

De a komolyabb, gyakorlatias, kompromisszumot nem tűrő szakoknál nem hiszem, hogy engedni fogják megint, hogy teljesen online legyen. A vírust is lehet már valamennyire kontrollálni.

Nyilván a gimisek és ált sulisok többsége örülne neki, de hosszútávon ez a langyos víz nagyon arcon fogja őket csapni. Apuci-anyuci dolgozik, ők meg nyomják a sz.r konzolt!

2020. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Előadások online, minden más a félévben jelenléti lesz! Előadásért nem kár, azt úgyis leszarja mindenki!
2020. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
#7 Erdeklodom, hogy a kozgazdasagtan/kozgaz miota human szak?
2020. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem írtam olyat, hogy humán szak, hanem azt, hogy a közgázt levelezőn is el lehet végezni...
2020. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!