Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha van 2 lány a...

Mit tegyek, ha van 2 lány a suliban, akik piszkálnak, és se a tanárnak, se az igazgatónak nem tudok szólni, mert tojik rám?

Figyelt kérdés
Ha meg a szüleimet behívnám, akkor azért besztatnának, és az se érne semmit, max néhány napig. Alapjáraton nehezen barátkozom, de itt van 2 barátom is, akiket nem szeretnék itt hagyni. Már rendesen stresszelek és ideges vagyok, mert szeptemberben iskolába kell mennem.

2020. aug. 24. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem foglalkozol vele talán elmúlik.
2020. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nem így működik sajnos.
2020. aug. 24. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Neked kell megoldani mindig ha magadra vagy hagyva és nincs segítséged.Magadat kell megvédeni, tisztességes lépéssel-szemben az ők tisztességtelen viselkedésükkel. Akkor fogsz győzni..
2020. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Verd meg őket
2020. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvédi magát, akkor mégjobban rászállnak. A "verd meg őket" tanács meg hülyeség, mert 1. Ők többen vannak, 2. Gondolom a kérdező kisebb és gyengébb is náluk, 3. Simán hívhatnak erősítést is, a kérdező meg nem, mivel nem hiszem, hogy bárki is megvédené.
2020. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Már elég rég találkozhattatok, és azóta ők is változhattak, más gondjaik lettek.


Foglalkozz a két jó barátoddal, akkor látni fogják, hogy fittyet hánysz rájuk.

2020. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Hanyadikos vagy? Mivel piszkálnak konkrétan?
2020. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Rendőrség! Ha mástól nem is, de ettől biztosan majd lekopnak rólad!
2020. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Rendőrség? Telibe röhögnek ha bemész ilyen ürüggyel...
2020. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Tanácsolom: Csinálj úgy mintha nem lennének. Beszólnak? Mintha semmi se történt volna. Tudom-tudom nehéz lesz. De 1 2 hét és ráhagyják. Még szomorú arcot se vágj. Ha mosolyogsz akkor még nevess is egyet mellé :D. Ne nézz rájuk se. Nekem így sikerült már lekoptatni 3embert. Persze ha olyan van akkor hozzá szólhatsz de minimalizáld.
2020. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!