Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Munka mellett hétfőtől-pénteki...

Munka mellett hétfőtől-péntekig ha dolgoztok, hogy lehet megoldani egy OKJ tanfolyamot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Úgy, hogy elhatározod, hogy megcsinálod, akármilyen nehéz is lesz. Akaraterő. Ha ez neked nincs, akkor el se kezdd
2020. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan OKJ tanfolyamra mész, ahol hétvégente vannak az órák. Hétvégén bejársz, esetleg ha van gyakorlat, akkor az is olyankor van. Az elméletet pedig megtanulod hétköznap munka után.
2020. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak általában hétvégi , vagy délutáni tanfolyamok is.
2020. aug. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Én estire jártam, heti 2x volt suli, du 4-kor kezdődött. Szerencsére a munkahelyem melletti épületben, és meg tudtam oldani, hogy aznap korábban el tudjak jönni. De egyébként nem nagyon figyekték, hogy bejársz-e, mint ahogy a vizsgafeladatokat is kidolgozva átküldték, a szóbalin pedig a szádba adták a válaszokat. Szóval sokat nem ér az okj.
2020. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
4, Azért szerintem annyi sütnivalód legyen, hogy nem általánosítasz. Van okj képzés az aktakukac képzésen túl is. Ami leginkább gyakorlati képzésen alapul, az nem így megy!
2020. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Vannak hétvégi és esti tanfolyamok is, illetve most már online is.

Valamint a munkáltatóddal is lehet egyezkedni, ha olyan képzésre mennél, ami nekik is jó, továbbképzésnek leírhatják.

2020. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
#4 Én több OKJ-t is elvégeztem. És igen, volt ahol nulla tanulással ötösre vizsgáztam, mert tényleg csak mutatóba kellett valami papír, hogy a munkahelyemen maradhassak. A vizsgán kb csak beszélgettünk egy jót. De azért nem ez az általános. Egy normális OKJ-n, ami rendes szakmát, tudást ad, ott tanulni kell, be kell járni az órákra, meg kell felelni a vizsgákon (nem csak a végén, hanem volt, ahol pl. negyedévente volt vizsga minden tárgyból).
2020. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ez burkoló OKJ lenne és 560 óra gyakorlatot kéne megoldani.

Egy irodista OKJ-nál nyilván egyszerűbb lenne

2020. aug. 24. 16:42
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Na nehogymár még egy burkoló OKJ-t se tudjál elvégezni, ahhoz még ész se kell...


Menj hétvégi tanfolyamra.

2020. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Arra megyek..

De hogy oldjam meg az 560 óra gyakorlatot ha hétfőtől péntekig dolgozok, plusz szombatonként még suli is?

2020. aug. 24. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!