Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig tervezzük a koleszt?...

Meddig tervezzük a koleszt? Szept közepéig? Érdemes pl menzára befizetni akár szeptemberre is, ha úgyis bezár az egész (ahogy hallom-olvasom)?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fizesd be, mi pl visszakaptuk elözö félévbe a pénzt, amiért elmaradt a suli. Egyébként egyáltalán nem biztos hogy bezárják a sulikat, csak fel kell készülni erre az eshetöségre is.
2020. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ki vagy? Kollégiumi igazgató?


Ha csak szimpla kollégista, vagy neki apja/anyja, akkor nincs sok tervezni valód. Fizesd be a menzát. Majd szólnak, ha lesz leállás.

Egyébként hol hallottad-olvastad, hogy úgyis bezárnak az iskolák? A hírekben én ilyet nem olvastam. Az meg, hogy pl. itt vagy más fórumokon egyesek a SAJÁT VÉLEMÉNYÜKKÉNT leírják ezt, az meg mit befolyásol?

2020. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából még a menza a legkisebb gond, a kérdésem arra irányult lesz -e egyáltalán értelme magába a koleszba becuccolni, ha aztán majd 2 hét múlva kicuccoltatnak?
2020. aug. 28. 14:37
 4/6 A kérdező kommentje:

"Egyébként hol hallottad-olvastad, hogy úgyis bezárnak az iskolák? "


Hol nem olvastam. MInden ezzel van tele. Jó, találgatás, de nem zörög a haraszt! Március elején is ez a találgatás ment, egyesek (mint te is) legyintettek hogy áááá dehogy .... aztán tessék mi lett.

Az lett amiről mindenki pofázott...

2020. aug. 28. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy két hét vagy hat hónap után cuccoltatnak ki esetlegesen. Nem az időponttal, hanem az egész kiköltözés menetével volt a gond tavasszal is (csütörtökön szóltak, hogy péntek délutánig húzz el minden cuccoddal). Nyilván idén is benne van a pakliban, hogy megtörténik ugyanez, nem érdemes kisteherautónyi cuccal költözni.
2020. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Március elején nem találgatás ment, hanem hőbörgés, hogy zárják be azonnal a sulit. :D
2020. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!