Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmerjek így holnap menni a...

Elmerjek így holnap menni a suliba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma éjjel nyitott erkélyajtónál aludtam, mert egyszerűen nem bírtam elviselni a hőséget. Kb éjfél tájban még 26 fok volt odakint is, annyi pozitív dolog volt benne, hogy fújt a szél így az segített. Azonban mivel meg voltam izzadva így valamikor hajnalban amikor húvösebb lett az idő, bizonyára megfújta a hátamat és most köhögök meg tüsszögök.

Biztos vagyok benne, hogy nem Covid, hisz itt a bizonyíték rá, de félek attól, hogy ha suliban észreveszik, hogy köhögök hazazavarnak.


Ti elmernétek menni így?



2020. aug. 31. 09:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Én nem tudhatom, ez a te döntésed.
2020. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha beteg vagy, semmiképp se menj, majd az orvos igazol.
2020. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%
Viszont nem vagy beteg, nem tüsszögsz, nem köhögsz, úgyhogy mehetsz.
2020. aug. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Necces, főleg a mostani helyzetben.. a helyedben én is orvoshoz mennék, emiatt tényleg hazaküldhetnek suliból.
2020. aug. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Én nem merném beválalni
2020. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#1 Azért tettem fel a kérdést, hogy ti mit tennétek helyemben, hogy el tudjam dönteni.


#3 pont ezaz, hogy köhögök és tüsszögök


Nem szívesen maradok pedig itthon emiatt már rögtön az első nap, mivel végzős vagyok és nekünk ilyenkor nekünk rengeteg új info van, ráadásul szalagavató egy kemény 3 hét múlva lesz és minden nap próbálni kell gőzerővel, az is fontos, nem hiányozhatok ilyenkor.

2020. aug. 31. 10:19
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Ma igyál sok teát, próbáld kikúrálni magadat. Holnapra erős lehűlés érkezik, vigyázz, hogy rá ne fázz erre. Nem tudom, mennyire erős az immunrendszered, nálam az effajta megfázások délre, kora délutánra el szoktak múlni.

Mérjél lázat ma este és holnap reggel is. Ha nem éri a 37 fokot, és nincs erős köhögésed akkor elmehetsz. Ha akarnak, legföljebb hazaküldenek.


De szerintem abszurdum lesz, ha minden náthával otthon kell maradni óvodából, iskolából, munkahelyről. És ugye orvoshoz elzarándokolni igazolás miatt. Nem most lesz abszurdum, hanem november-decemberben. Akkor nagyvárosokban kb. a lakosság fele köhög és náthás.

2020. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Hányat köhögtél, hányat tüsszögtél? Az, hogy felébredtél, és köhögtél kettőt, meg tüsszentettél is talán, nem azt jelenti, hogy beteg vagy. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ennyitől meg lehetett betegedni. Én is így szoktam aludni, aztán reggelre max. kapar a torkom egy kicsit, de délre el is felejtem, hogy bármi volt.
2020. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Én nem mennék. Ha nem is vagy valójában beteg, a végén még téged hibáztatnának, hogy felelőtlenül megfertőztél másokat.
2020. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#7 Köszönöm a tanácsot! Mindenképpen megfogadom :)

Húgom pont ma reggelre lett lázas, ő most ment el orvoshoz, tehát ő is megfázott szerintem, csak ő jobban.


#8 Fél percenként jön rám hullámokban köhögőroham. Enyhén a mellkasom is fáj, de ez nem a megfázás miatt hanem a sok köhögés miatt már. Gondolom a rekeszizmok ahogy összehúzódnak, nagyban megterhelődnek.

2020. aug. 31. 10:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!