Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz ha nem vettem ki albérlete...

Gáz ha nem vettem ki albérletet, mert arra játszottam, hogy majd távoktatás lesz? Mennyi az esélye, hogy októberig újra beüt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem reális az esély rá hogy beüt. Kollegiumi helyet azért megpályáznék a helyedben, az ~40 ezer körül van havonta rezsivel együtt.
2020. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Az ELTE már néhány diákjával tudatta, hogy távoktatás lesz
2020. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagy az esély, hogy októberben már otthon leszünk, ennek ellenére én biztosan gondoskodtam volna már valami lakhatásról, mert mi van, ha mégsem?
2020. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Az ELTE azt tudatta, hogy hibrid oktatás lesz, nekünk BTK-n legalábbis ezt írták. Az órák jelentős része tavoktatásban (szinkron/aszinkron) folyik, de van olyan is ami jelenléti, ezt az adott órát tartó oktató és az egyetem vezetése dönti el pl létszám függvényében.

A külföldi, egészségügyileg veszélyeztetett stb hallgatók pedig kérvényezhetik, hogy szamukra teljesen távoktatás formájában tanulhassanak.


Kérdező a helyedben azért egy kolit megpróbálnek biztos ami biztos alapon.

2020. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jelentkeztem kollégiumba, de nem vettek fel.. nem olyan egyszerű oda bejutni.. Albérletet meg nem vettem még ki.


Csak szeptember végén kezdődne nekem a tanítás, mert szakmak gyakorlat van

2020. szept. 1. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ELTE PPK-n is hibrid oktatást szeretnének. A TTK-ról olvastam, hogy ott elvileg távoktatás lesz.

Kérdező, én keresnék albérletet a helyedben. Lehet, hogy alig lesz olyan óra, amire be kell járni, de nem lehet egyelőre tudni, hogy teljes távoktatás lesz-e.

2020. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vegzos vagy lehet jobban megeri egy ket nap bejarni hosszabb utazast bevalalva persze tudni kene honnan jarsz.


De pl nekem 1-2 gyakoralatom lesz arra tuti, h inkabb vallanam a hosszu vonatutat.

2020. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nálunk elvileg normál oktatás lenne mi den, csak az előadásokra nem lesz kötelező bejárni

Bejárni nem tudok sajnos

2020. szept. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!