Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha leselejtezett...

Mit tegyek, ha leselejtezett a "legjobb barátom" és egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Egy óvodába és egy általánosba jártunk, és egy gimibe mentünk. 9. végén (digitális oktatás előtt) összebarátkozott egy lánnyal. Most 10.-esek vagyunk, és vele ült, én meg ülök egyedül egy padban. Hát nem kicsit esik rosszul. Mindenkinek van párja, csak nekem nincs.
2020. szept. 1. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Ugyan ez, visszajottunk es szabajosan mogemult a legjobb baratom, aztán akkor mivan?

Most ha megharagudott ram es mar nemszeret engem mikozben semmit nem tettem felolem mehet a rakba is, ha pedig most ilyen napja van ez van, ha mast jobban szeret ez van. Vannak mas baratok is meg lesznek is.

2020. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél egyedül!
2020. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk 5 fős padsorok vannak, es dugig a teremben minden hely de mellém az egész padsorba nem ült senki mert utálnak XDD. Ez van mit tudjak csinalni.

Szerintem lehet cska egyszerűen ugy gondolta eleget ult melletted most más mellé ül, ha eddig a legjobb barid volt, akkor ez nem valtozik meg teljesen egy karantenido miatt. Btw en leszek a barátod.

2020. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még rengeteg idő van hátra nektek, az online oktatás miatt úgy sem tudtak igazán klikkek kialakulni, legalább 1 emberrel barizz össze. Ha annyira nem is kedveled az illetőt, elég csak olyan felszínes szinten tartani a barátságot, hogy suliban el tudjatok beszélgetni, legyen párod tesin meg tudj ki mellé ülni, nem kell nektek sulin kívül is összejárni. Pontosan tudom, hogy milyen az, mikor egy barátodnak hitt személy elpárolt mellőled, könnyítsd meg a saját dolgod, ha másnem, csapodój oda harmadiknak valalkikhez. Sok sikert, csajszi!
2020. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!