Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha szalagavaton nalunk a...

Ha szalagavaton nalunk a lanyok akarnak keringozni, akkor minden lanynak kotelezo?

Figyelt kérdés
Nyilvan akkor ha lesz szalagavato
2020. szept. 1. 19:14
1 2
 1/13 Kerdesekkel teli ***** válasza:
100%
Ez iskola fuggo is, hogy nalatok milyen szabalyok vannak, nekunk altalanosba, sot gimibe se volt kotelezo.
2020. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk egyaltalan nem volt kotelezo, az keringozott aki akart.
2020. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem iskola tanárai/diákjai válogatják . Vannak ahol bele erőltetik a diákokat.



Nálunk nem volt ilyen. Persze próbálták győzködni az embereket, de ha nem, akkor nem. Bár azért is akarták erőltetni, mert volt egy pár tengődős ember, aki tanult ha űgy volt , de semmiben nem vállalt el szerepet.


De hallottam olyan suliról, ahol kötelező volt mindenkinek, és más osztályokból vadásztak a lányoknak párt.


Így voltunk lányok 5-6-an,akiknek nem jutott pár, nem tudtunk honnan szerezni, ezért mi inkább retrót táncoltunk.

2020. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi most utolso evre uj ofit kaptunk, es a regi azt mondta hogy kotelezo mindenkinek reszt venni valami tancban... Az ujnal egyaltalan felmerult hogy van-e kedvunk egyaltalan tancolni. De nem tudom hogyha eldontik masik hogy akarnak, akkor mennyire kenyeszeritenek ra.
2020. szept. 1. 19:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kényszeríthetnek. Lehet nem vág majd hozzá jó pofát a tanár, ha te nem akarsz táncolni, de ez van. Pláne, hogy a szalagavatóhoz bérelt tánctanár fizetős ugye, szóval nem is ingyenes dolog a szalagavató, nem kényszeríthetik rá senkire.
2020. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt kötelező. Egy rakás ember kitalálta, hogy nyomjunk akrobatikus táncot figyelembe se véve, hogy volt túlsúlyos meg tök béna is az osztályunkban. Ők nem táncoltak. Én sajnáltam szegényeket.
2020. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem keringőztem. Nagyon ráakart venni az ofőm, úgyhgy a végén közöltem, h akkor keringőzöm, ha 1.szerez nekem párt, 2.felkér valakit a tanári karból és ő is beáll.


Többet nem erőltette. 😇

2020. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elvileg kötelező volt. De volt pár lány, aki meg nem akart. És végül is nekik nem kellett. Igaz eléggé sokáig ment a vita és a szülők is kellettek hozzá, de aztán nem táncoltak és harag sem lett köztük meg a tanár között. Beszélj másokkal is akik így vannak és fogjátok össze!
2020. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is kotelezo lett volna, mert milyen hagyomanya van az iskolaban.. De en alapbol utaltam az ilyesmit, alacsony vagyok raadasul palcika is nem is lett volna parom, akivel normalisan neztunk volna ki es nincs majdnem fel meter koztunk.


Nem ertette meg az osztalyfonok, hogy nem mindenkinek tetszik a feher ruha es a tanc. Hatalmas botrany lett belole hogy sok lany nem tancolt.

2020. szept. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag semmilyen tanítási időn kívüli programot nem tehetnek kötelezővé, a fizetőseket pláne nem. Ez nem az iskola kényén-kedvén múlik, nem kényszeríthetnek semmire.
2020. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!