Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Ti vesztek maszkot...

Tanárok! Ti vesztek maszkot az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem lenne úgy kényelmetlen tanítani?

2020. szept. 1. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Mindig
Néha
Csak a folyosón
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Bár diák vagyok, de nálunk csak a folyosón kell hordani (nekik is)
2020. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem!
2020. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván nem kényelmes maszkban tanítani, de a torkodon letolt lélegeztető biztos sokkal kényelmetlenebb...
2020. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Gratulálok a pontozóbajnokoknak. Tanár vagyok, és bár nálunk is csak a folyosón kötelező a maszk, a legnagyobb marhaságnak tartom. SZerintem a tanteremben sokkal nagyobb a fertőzésveszély, hiszen 20-30 gyerek van összezárva viszonylag kis térben. Ha egy adott esetben tünetmentes ám fertőző tanár maszk nélkül beszél, az első sorban ülő gyerekeket jó eséllyel megfertőzi (tegyük most fel, hogy nem járkál a gyerekek között). Ők meg a többieket, és a következő tanárt, aki bejön az órára. A tantermek jó részében a tanár a másfél méteres védőtávolságot abban az esetben tudja tartani, ha az óra egészében a táblának tapadva közlekedik. Ez ugye gyakorlatilag kivitelezhetetlen. Ha kényelmetlen, ha nem, az egyetlen tuti védelem a maszk. Egyébként pedig hozzá lehet szokni.
2020. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! És akkor mivan, ha mi diákok mondjuk tényleg semmit nem értünk abból, amit a tanár maszkban magyaráz?
2020. szept. 1. 23:49
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

első nap tapasztalata.

tanórán nem kötelező max ajánlott, de közös használatú közösségi térben (folyosó büfé stb) kötelező. Mindenkinek.

Eredmény? A diákok 90%án nincs. A tanárok között tán kettőn láttam maszkot.

A kutya rá nem szól senkire.

Az a tanár akinek rá kéne szólnia, az maga is pucér. Hát akkor?

2020. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem tanár, hanem tanító. Ha a szülők kérnék, akkor felvenném órán is.
2020. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is csak a közösségi terekben kell maszk.
2020. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Ma egész nap abban voltam és egyáltalán nem volt gond! Ha a gyerek nem ért valamit, kommunikáljon! Kérdezzen! Egyébként többször kérdeztem vissza én, mint ők, mert a soron kívül dumálók miatt nem hallottam jól valamit. Na és?
2020. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A tanár a saját óráján kötelezővé teheti mindenki számára egyébként, semmi se tiltja, sőt, tudjuk, hogy direkt ajánlott ott, ahol a vedotavolsag nem tartható, márpedig a tantermekben nem tartható. És a gyerekekre inkább a többi gyerek veszélyes, nem annyira a tanár, hiszen tanárból eleve csak egy van a teremben, gyerek viszont sok ül minden gyerek körül,tehat a gyerekeket az védi, ha a többi gyerek maszkban van, az nem elég, ha a tanár.
2020. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!