Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes egy csomó költséggel...

Érdemes egy csomó költséggel nekimenni a szalagavatónak amikor lehet meg se lehet majd tartani?

Figyelt kérdés

Tánctanár ruhabérlés terembérlés meghívó nyomtatás majd egész épület bérlése a szalagavatónak kaja pia büfé stb stb temérdek szervezés és pénz pénz pénz. És mire oda jutunk (nov vége dec eleje) simán lehet meg se engedik tartani!


Ugyanakkor a dolgot meg el kell kezdeni szervezni már most mert táncolni se lehet megtanulni 1 nap alatt.

Szóval ha elkezdjük most mire eljön a nov egy csomó zsé elmegy majd és lehet le lesz fújva az egész. És akkor kidobtuk a zsét az ablakon.


Ha nem kezdjük el, akkor később már nem dönthetünk úgy hogy mégis megtartjuk mert ezt nem lehet 1 nap alatt összerántani.


2020. szept. 6. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne, már megint...
2020. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz. Igazából nem egyből fogtok táncot tanulni hanem majd októberben. Addig tancsak ki derül mi a szitu.
2020. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ez a kérdés még sokakban fel fog ám merülni.....

csak a sok gyökér akkor döbben majd rá amikor ott lesz a tél eljön a szalagavató és nem lehet majd megtartani....


elvégre gondoljunk bele. két végzős osztály. 2x 30 fő csak a diákok száma.

+ a 30-40 fős tanári kar.

És minden diák csak hozzon 6 vendéget. (apa -anya + 4 rokon az semmi-van aki 10-et is hoz)

Na akkor 2x 30 = 60 diák, mind a 60nak 6 vendége = 360 + a 60 diák + a tanári kar = már ott vagyunk hogy belefér az 500 fős tömegrendezvény korlátba?


És ahol van mint nálunk A B C D osztály? Ott már 120 diák x 6 vendég....

2020. szept. 6. 14:50
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sem lesz. A szalagot majd átveszitek és kész.
2020. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, csak ésszel. Előre beszéljétek meg, hogy csak szülők és 3 év fölötti tesók jöhetnek. A rendezvényt próbáljátok inkább kültérre szervezni. Legrosszabb esetben az osztályok külön-külön mennek. Mindenképpen vegyétek fel videóra, hogy akinek nem volt hely az is végig tudja nézni.
2020. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos korlátozva lesz, hogy hány embert hívhattok meg
2020. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Biztos korlátozva lesz, hogy hány embert hívhattok meg"


Vagy meg lesz tiltva minden iskolai rendezvény A-Z-ig létszámfüggetlenül mint 2020-03-13-2020-06-02 között... ugyebár.

2020. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nalunk betiltottak, minden iskolai rendezvennyel egyutt.

Oktoberben az igazgato feltuzi mindenkinek az osztalytermeben a szalagot es ennyi lesz.

2020. szept. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 héttel a szalagavató előtt vettünk ruhát. Ha nov végén, dec elején lesz, akkor még sok van addig, még elér...


Csináljátok úgy mintha rendesen meglenne, s ha mégse lehet majd megtartani, akkor halasszátok. Én is júliusban ballagtam május helyett.


A táncot megtanuljátok.

A meghívókra dátumot nem nyomtattok, mindenki kézzel kitölti majd, mikor biztos lesz.

A termet csak lefoglaljátok addig. (Hogy ha nem üt be semmi, akkor ti szalagavatót tartotok ott, szóval másnak ne adják ki)

A kaja, pia, büfé részét nem tudom hogy csináljátok. (Mi piát vettünk pár nappal korábban a bevásárlóközpontban, a kaját meg intézte a vendéglő, ahol volt a terem. Mi csak fizettük.)


Amúgy ha rendesen meg is van tartva, csak egy csomó kidobott zsé...

Én az enyémre legszívesebben el se mentem volna.

2020. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A termet csak lefoglaljátok addig. (Hogy ha nem üt be semmi, akkor ti szalagavatót tartotok ott, szóval másnak ne adják ki)"



Na most elárulok egy APRÓSÁGOT. A terem lefoglalása az úgy néz ki hogy ki is kell ám fizetni. AZ nem úgy megy hogy szólunk novemberben mennénk aztán vagy megyünk vagy nem.

Az úgy megy hogy kötünk egy alkalmas bérleti szerződést amely fizetési kötelezettséggel jár. Ha lesz rendezvény ha nem.

Hol élsz te a Marson?

2020. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!