Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sok tanártól hallottam már...

Sok tanártól hallottam már hogy max októberig tart a jelenléti? Igazuk lenne?

Figyelt kérdés

Mind mást mond de a lényege azonos: októberben vége a jelenlétinek. Van aki szerint már okt elején van aki szerint az őszi szünettel de az összes ezt jósolja.


Igazuk lenne?


Hogy tiszta legyen: nem egy ember mondja hanem X egymástól teljesen függetlenül.

Még csak nem is egy iskolában dolgoznak a sportoktatóm is ezt mondja és ő aztán nem is itt dolgozik.


2020. szept. 9. 07:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is ezt hallani kb mindenhonnan
2020. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Szeptember 23-25. közöttre hallotam többek között ezt, olyanoktól, akik állításuk szerint fudetűzközelbe vannak :D
2020. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk biztosra állították hogy nem lesz semmilyen online oktatás, igaz nálunk a fél tanári kar tagadja a koronavírus létezését...
2020. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

#2

Én is ilyenektől hallottam. Csak ők nem állításuk szerint vannak ott, hanem ténylegesen. Ez abból is meglátszik, hogy ha intézni kell valamit, ők megoldják maguknak még aznapra. Eddig bármivel kapcsolatban amit dobtak infót az úgy is lett.

De kíváncsi leszek hogy bejön-e, vagy mivel már nem titok hanem "köztudott" dologról beszélünk akkor is így lesz-e. Én minden esetre nagyon nem szeretném.

2020. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Jelenleg recesszió van, az online oktatással pedig bitang sokat lehet sporolni állami szinten, úgy hogy nemmellesleg az utóbbi időkben megduplázódott az államadósságunk... tehát igen sajnos minden esélye megvan, hogy bekamuznak valamit és újra online oktatás lesz.
2020. szept. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
#4 - én sem, de nekem nem iskola miatt, azon már bőven túl vagyok. Nekem a munkahelyem szűnt meg az előzőnél, akkor még kihúztam valahogy, de a következő tuti csőd lesz...
2020. szept. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Itt mindenki jós lett hirtelen? A lottószámokat valaki nem tudná megmondani?
2020. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Gazdaságilag nem tehetik meg, hogy újra megroppantják a gazdaságot.

Az online oktatás totális csőd volt, az csupán szükségmegoldás lehetett kis időre. Egyszerűen nem működhet hosszútávon.

Szerintem nem lesz online oktatás hosszútávon. Max pár iskolában ahol a fél tanári kar fertőzött lett.

2020. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Ahova a húgom jár ott azt mondták nekik hogy az online oktatás akkor lesz bevezetve ha az iskolában találnak fertőzöttet és emiatt be kell zárniuk az épületet nyilván. Persze jelenleg ez a kilátás náluk és ők úgy tudják hogy országos szintű iskola bezárás nem lesz. Persze ezek csak a jelenlegi tervek hogy mi lesz később mit fog bevezetni a kormány arra csak tippelni tudnak, de ők például nem szeretnék ha újra bevezetésre kerülne a távoktatás mert jóformán semmit sem ért az egész.
2020. szept. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Fiam iskolajaban mar online oktatas van, sokkal gordulekenyebb mint az elozo evben.
2020. szept. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!