Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nyanyának vagy Banyának...

Nyanyának vagy Banyának hívjam a földrajztanáromat?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, hogy melyik gyönyörű szóval illessem eme tiszteletreméltó kedves, aranyos nénikét, aki a kinézetem miatt beírt egy 1-est földrajzból...

2020. szept. 10. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindkettőnek, majd ad még kettöt
2020. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Találj ki valami viccesebbet.
2020. szept. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ne csúfolj embereket!
2020. szept. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Na várj. Bement az osztályterembe, meglátta, hogy hogyan nézel ki, és szóváltás nélkül beírt egy 1-est? :) Hazudsz gyerek.
2020. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem hívt banyapók-nak!
2020. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Büdi Lilinek.
2020. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Ebbe nem kéne amúgy beletörődni. Lehet menni szólni igazgatónak, igazgatóhelyettesnek, osztályfőnöknek, az osztályod pedig lehet a tanu. Ha egyértelműen mind alá tudják neked támasztani, hogy "pofára", vagyis külsőre, küllemre osztályzott, tehát, ha alátámasztják, igazolják neked; akkor szerintem azt az osztályfőnök kihúzathatja, vagy kitörölheti az E-naplóból. Ha kell, hát, mondjuk fogadóóra most nem tudom, hogy van, hogy szülők végülis tartózkodhatnak-e az iskolában; de ha nagyon kell,akkor küldd be a szüleidet, legyen ott osztályfőnök is, az a tanár is, lehetnek ott tanúk is; de egyébként lehet, hogy félnének attól, hogy a tanár az egész osztály előtt megszégyenül, és akkor így ezért nem akarnák ,hogy ott legyen az egész osztály, mert akkor elvesztené a szemetekben még a maradék tekintélyét is, tehát be lenne égetve amiért ilyet csinált, meg lenne alázva; ha tehát az egész osztályod előtt kellene vallania, elismernie, hogy tényleg csakúgy beírt egy egyest a külsődre. Na tehát szóval, lehet, hogy az egész osztály nem lehetne ott; és lehet,hogy félnének is azelőtt a tanár előtt melléd állni, mert akkor lehet,hogy megjegyzi a tanár, hogy ki vallott ellene; és akkor azoknak is csakúgy "mermiértne" alapon beír 1-1 elégtelent; de szóval OSZTÁLYFŐNÖKI ÓRÁN például érdemes lehet felhozni, hogy tégedet ilyen fajta igazságtalanság ért, és beszéljetek róla legalább. Vagy szóljon rá arra a másik tanárra legalább; pirítson rá, ijesszen rá,hogy ne csináljon többet ilyet; tehát akár csak négyszemközt is, de szídja le őt az osztályfőnök, ha van rá lehetőség; hogy ők ketten elvonulnak, és megbeszélik ezt; viszont az ofő előtt négyszemközt lehet, hogy nem vallaná be, nem vállalná föl; mintpl lehet,hogy ha ott lenne vele szemben az egész osztály, még akkoris letagadná;és lehet szóval , hogy csak fordítva/rosszul sülne el az az eshetőség is, mert lehet,hogy akkor mégjobban rádszállna az az adott tanár, hogy "Áhá, szóval árulkodtál mi... Na akkor lássuk mit kezdesz ha beírok neked még három egyest..." Tehát azért ezzel is vigyázni kell; hogy kit mire kérsz,mert lehet,hogy ha beszél vele az ofőd vagy az igazgató, akkor az is csak visszájára sül el. De ha gyakori egyébként, hogy ilyen igazságtalanságokat csinál, akkor összeállhatnának a szülők, és indíthatnának egy megbeszélést, meg akár egy petíciót a vezetőség felé, hogy másik tanárt kértek abból a tantárgyból. Ők talán ezt tudják diszkréten kezelni, és ha úgy határoznak, hogy nem kaphattok új tanárt, akkor lehet, hogy eleve nem is szólnak neki, tehát nem is ültetik el a bogarat a fülében, hogy rátok szálljon, és akkor az egész osztály ellen neadjisten elkezdje a szivatás-hadjáratát. Viszont, ha csak egy panasz van, meg ilyesmi, ha a többi gyerek nem panaszkodott a te esetednél a szüleinél, akkor ebből meg lehet,hogy nem lesz semmi; de szóval egy ilyen ember szerintem egyáltalán nem való tanárnak. Pedig valaki kell, hogy ott üljön veletek órán, viszont úgy tudom,a tanári most nem a legcsábítóbb pálya. És szerintem ez a tanár, amikor odakerülhetett pályája kezdetén a tanári szerepbe,már valszeg akkor is ilyen volt, ilyen kis rosszindulatú, tudatlan, balga tanárnéni/tanárbácsi.
2020. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!