Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A Neptun mindig az aktuális...

A Neptun mindig az aktuális órarendet mutatja? Mert tanár írt hogy mai óra máshol lesz-nincs is vele ma órám!

Figyelt kérdés

Csak levelezős vagyok így minden óra kiemelten fontos így is alig van órám.

Jön a mail a tanártól hogy az X kurzus mai órája másik teremben lesz.

Nézem az órarendet-hát nincs is vele ma órám!

????


És a levél csak az X kurzusra vonatkozik amit én tényleg felvettem.


2020. szept. 11. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még nem frissítette az órarendkészítő az órarendet, és még valami régebbi változat van fent. Hívd fel az oktatót vagy írj neki emailt!
2020. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de akkor elvileg nekem van igazam?

Amit a neptunban látok mint órarend az elvileg mindig az aktuális friss kéne legyen?

Vagyis ha ott nincs óra akkor elvileg nincs óra és kész?

2020. szept. 11. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeminárium az is lehet, hogy véletlenül az összes hallgatójának kiküldte. Az órarend jól működik általában, szóval ha ott nem látod az órát, akkor nincs is aznap. Ha nagyon biztosra akarsz menni, írj neki egy emailt vagy kérdezd meg egy csoporttársad, akivel ugyanarra a kurzusra jártok, hogy tud-e erről valamiz.
2020. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Amit a neptunban látok mint órarend az elvileg mindig az aktuális friss kéne legyen?"


Most írtam hogy nem, nem így van.

Az oktatónak lehetnek kérései, helyeztethet át órát másik időpontra, másik terembe, más órabontásba...

De ha ő elküldi a kérést, annak idő kell, míg fel lesz dolgozva. Lehet, hogy az oktató már 2 napja kért óraáthelyezést, de az órarendszerkesztő még nem vitte fel.

Beszélj az oktatóval, vagy a tanszékvezetővel, vagy a hallgatói szolgáltatói osztállyal, tisztázd a kérdést, ne találgass!

2020. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!