Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy diák sír, akkor a...

Ha egy diák sír, akkor a tanárnak/tanárnőnek tilos megölelnie őt a veszélyhelyzet miatt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán létezik ilyen, hogy egy tanár megölel egy diákot? Mondjuk szívmelengető lenne, de mivel nem jellemző, ezért nem is hiszem, hogy külön pontban betiltották ezt is. Szóval valószínűleg nem tilos, mert egy nem létező/ritka jelenséget felesleges betiltani.
2020. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Sosem láttam eddig, hogy tanár megölelt volna... :D
2020. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Hamarabb zavarnak ki az orarol
2020. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem volt, hogy megöleltek az iskolában, amikor sírtam. Nagyon kedves volt tőlük. Most meglepődtem, hogy ez máshol nem megszokott.
2020. szept. 13. 18:22
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze nem most öleltek meg, hanem, amikor még iskolás voltam. Most a veszélyhelyzet alatt nem is tudom, hogy szabad e (ami miatt megszületett a kérdés).
2020. szept. 13. 18:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az Internátus című sorozatbann az utolsó évadban kitört egy vírus és az iskolankarantén alá került, senki nem mehetett se ki, se be. Az egyik epizódban sírt egy kány és az igazgatónő megölelte.
2020. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Na látom közben át is rakták a kérdésedet. .)


Nem hinném amúgy, hogy tilos lenne az ölekés és bár szerintem most nem lenne ajánlott, de a gyerekek a padban is 45 perceket ülnek egymástól pár centire.


Az öleléssel kapcsolatban. Általánosban minket megöleltek alsóban a tanárok, ha sírtunk, de az tényleg akkor volt, ha valami komolyabb dolog miatt keseredtünk el. A felsőt külföldön csináltam, ott senkit semmiért nem öleltek meg, még a kicsiket sem és utána Magyarországon egyik gimiben sem ölelkeztek a tanárok, max megsimogatták a diákot. Mondjuk én ott is hagytam volna a sulit, ha elkezdtek volna ölelgetni. Furcsának éreztem volna, nem volt olyan a viszonyunk. .D


Az egyetemen (nagyon kislétszámu taszék és a tanárokkal nem sima tanár-diák viszonyban voktunk) volt tabárnő, akivel egy baráti csevegésem során elkezdtem sírni (nagyon ki voktam borulva akkortájt lelkileg) és meg lettem ölekve. Kedves gesztus volt.

2020. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt hogy észre sem vették hogy valaki bőgött az órán...
2020. szept. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem 1x bőgtem az órán (anno) senki le se szarta nem még ölelgetett volna
2020. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Hölgyeim és Uraim! Most a 8. és 9. válaszoló osztálytalálkozóját olvashatják. :)
2020. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!