Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Véletlenül bekövettem egy...

Véletlenül bekövettem egy tanáromat instán. Ciki?

Figyelt kérdés
Estis okj, egy komoly és tanult szakemberről van szó. Protekciós a kiszemelt munkahelyemen. Pár hete láttam elősször, hogy lett instája de nagyon nem akartam bekövetni, mert úgy érzem, hogy attól, hogy ismerem, ez a távolság maradjon meg. Teljesen véletlen volt, felhozta ajánlásban, vissza lehet vonni, valahogy, hogy ne kapjon értesítést? Tolakodónak fogok tűnni a szemében? Ha visszakövet és nem engedélyezem neki a követést, az bunkóság? Hogy kezeljem ezt?

2020. szept. 14. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
20L
2020. szept. 14. 23:16
 2/5 anonim válasza:
45%
Szerintem szimplán kiváncsi, hogy miket szoktál csinálni a szabadidodben, ha teljesen normális /átlagos az insta fiokod akkor nyugodtan engedelyezheted a követését, nagy baj nem lehet belőle, ha meg nem engedélyezed, akkor se lesz nagyon semmi, nem fog azon kattogni hogy te pont miért nem engedélyezted szerintem 😀
2020. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem szimplán csak kiváncsi lesz majd arra*
2020. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Azert egy kicsit furcsa, hogy egyáltalán rakerestel/ránéztél a tanárodra :) En Pamela Andersonra szoktam rakeresni … amikor hangulatba jovok :D
2020. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan gimnazista vagyok, de nálunk teljesen normális, ha bekövetjük a tanárokat. Ha kérdez valamit, rá tudod fogni a kapcsolattartásra.


Szerintem is nyugodtan engedélyezheted a kérést

2020. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!