Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A legjobb barátomra rászált...

A legjobb barátomra rászált az osztály bajkeverője, nem tudom hogy mi tévő legyek, hogy tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Többször volt már rendőrségi ügy, könnyen ideges lesz és minden évben kipécéz magának valakit...tavaly engem, idén a legjobb barátomra szállt rá, csak azért mert a barátom bepörgött tesin és kidoboba megdobta, azóta azzal fenyegeti hogy meg fogja verni...Mit tegyek? Szóljak a tanárnak?

Nagyon aggodom a barimért mert nagyon önsanyargatö típus és féltem


2020. szept. 17. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van az iskolában saját iskolai pszichológus (nálunk van), akkor elsőre körben hozzá fordulj, ha nincs, akkor a tanarhoz mindenképpen, de ne hagyjátok magatokat sem zsarolni, sem megfelemliteni.
2020. szept. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
WC + paprikadezodor + bakancs.
2020. szept. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Na most akkor mégsincsenek az iskolákban iskolaőrök vagy mi a f*sz van?
2020. szept. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3.-nak.


Barlangban laksz? Csak pár suliban vannak sajnos.

2020. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. válaszadó. Ifjusági tanácsadó, és bűnmegelözési akárkicsoda van....meg van pszichologusun is

2. Gondoltam rá hogy lesz egy kis hajtépés, csak félek mert ami miatt rendörségi ügye lett az elég durva( ribi a csaj, sok pasival lefekudt, és ha baj van hivja a bandát és elintézteti velük az embereket)

3-4 Mint ahogy az 1. nek irtam van nálunk ilyen bűnmegelőzési akárkicsodák...de nagyba leszarnak hogy mi van velünk, a pszichologust pl nem is tudom kicsoda...2 éve járok abba suliba de még nem jöttem rá

2020. szept. 17. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!