Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy egyetem honnan tudja már...

Egy egyetem honnan tudja már most hogy a 2021. júniusi államvizsga online lesz?

Figyelt kérdés

A tanszékvezető nem egyszer kijelentette nekünk (végzősök) hogy úgy készüljünk a jövő nyári államvizsga időszak is online lesz. Kizárólag online.


De azért ezt nem meredek már most kijelenteni? mert nekem ebből az jön le hogy ha a vírushelyzet nem is indokolja majd, akkor is onlin lesz. mert az úgy kényelmesebb(már akinek)


2020. szept. 19. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre így van, hiszen biztosra nem tudhatják, hogy mi lesz akkor a helyzet. Lehet jobb lesz (remélem), lehet rosszabb lesz.
2020. szept. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt jelenti, hogy úgy lesz, bármi is történjen. Egyelőre nem is tervezhetik másmilyenre, mivel a legtöbb egyetemen élő dékáni szabályozások határozatlan idejűek.
2020. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Az emberek többsége úgy látszik, beletörődött a szánalmas sorsába, és már úgy áll hozzá, hogy a vírushelyzet örökre fent marad, és korlátok közt fogunk élni az idők végezetéig.
2020. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lassan egy szobából is fenn lehet tartani egy intézményt, mert minden online lesz. olcsóbb nekik és nem akarják az épületet fenntartani.
2020. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

" olcsóbb nekik és nem akarják az épületet fenntartani."


Ehhez képest épp a nyáron adták át a campus v2-t 4 új épülettel...

2020. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te honnan tudod, hogy a kérdező melyik egyetemre jár?
2020. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
lila gőzöm a kérdező hova jár, csak kinyílt a bicska amikor valaki azt írta már egy irodából is el lehet irányítani egy egyetemet-hát oké, és akkor az elte TTK új campusa 14 milliárdért mégis mire lett???
2020. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!