Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki jó sulikat Debrecen...

Valaki jó sulikat Debrecen környékén?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel szeretnék menni és sulit keresünk meg kollégiumot ahol megengedik hogy egy szobában legyünk

2020. szept. 19. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen suli? Gimnázium, egyetem..stb.
2020. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gimi
2020. szept. 19. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Medgyessy
2020. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Vigyáz kocsis lukas a kas, kiugrik a pulykakakas.
2020. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
azonnal javíccson ki egy lyó nyelvtantanárrrrrrrr
2020. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
a f@szt pontos jével írjuk ezt ne felejtsd el utolsó
2020. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Debrecenben élek, itt is járok gimibe. Csak két kollégiumot ismerek, de abban a kettőben biztos lehetsz benne, hogy nem kívánság műsor, hogy egy szobába kerültök-e. Szigorú intézkedések vannak (főleg most a vírus idején), meg úgy alapból nem egy leányálom egyik sem. Az étel állítólag nagyon rossz, meg ha szerencséd van, kifogsz egy hülye nevelőtanárt, aztán szívhatsz vele éveken keresztül.

Ha ez még nem tántorított el, akkor adok egy kis leírást a debreceni gimikről:

Fazekas - ez az egyik legerősebb gimije Debrecennek, borzasztó sokat kell tanulni, de cserébe a tanárok nagyon odafigyelnek a gyerekek lelki világára (állítólag😅)

Kossuth - ezzel az iskolával kapcsolatban elég megoszló vélemények vannak, valaki imádja, valaki gyűlöli. Elég pénzes szülők gyerekei járnak ide, ebből adódóan a társaság is meglehetősen sznob.

Tóth Árpád - ez is Debrecen erősebb iskolái közé tartozik, főleg a bio-kém képzésük erős nagyon, de amúgy a többi szakon nem szivatják a diákokat.

Ady - ez egy tipikusan humán iskola, reál szak, úgy tudom, nincs is. A társaság itt is elég furcsa, ez az iskola tényleg egy külön világ. Véleményem szerint, arra születni kell, hogy valaki Adys diákként jól érezze magát. Amit még érdemes tudni, az az, hogy a dráma szakosoknak elég sokat megengednek, úgymond ők a ,,sztárolt" csapat minden évben.

Medgyessy, Csokonai - ez a két suli igazából szerintem teljesítmény szempontjából egy szinten van. Nem ezek a legerősebb iskolák Debrecenben. Valaki nagyon szereti őket, valaki pedig gyűlöli.


Remélem, tudtam valamennyi útmutatást adni :)

2020. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!