Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanároknak és Diákoknak szól...

Tanároknak és Diákoknak szól ez a kérdés - Tanárok! Tanításon kívül van, hogy összejártok a diákokkal (főleg egyetemen) beülni egy kávézóba például? Diákok! Ti iskolán (főleg egyetemen) kívül szoktatok találkozni az osztály- csoporttársaitokkal?

Figyelt kérdés
Írhatnak gimisek is, de főképp az egyetemisták érdekelnek.
2020. szept. 20. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Diák vagyok és igen, rendszeresen
2020. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagyok, és nem.
2020. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem

- tanárral max. a campuson összefutva beszélgetek 10-15 percet, néha pl. az ebédlőben egy asztalhoz ülünk le; de egyetemi programon kívül nem veszek részt közös programon

- csoport- / évfolyamtársakkal nem szoktam egyetemen kívüli programot csinálni, bejárós vagyok, és épp elég időt ütünk el együtt az egyetemen; olyanokkal viszont igen, akiket az egyetemről ismerek, de abban a félévben órán vagy egyéb egyetemi programon nem találkozunk.

2020. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista vagyok.

A tanárok között van egy-kettő, aki el szokott menni diákokkal sörözni, kávézni stb., vagy összefutnak egy helyen és összeülnek, vagy egyetemi programokra is mennek. Viszont én még egyáltalán nem is beszélgettem egy tanárral sem órán kívül.

Én egyetemen kívül nem igazán szoktam találkozni a szaktársaimmal. Egyetlen egy lánnyal lettem jóba, vele órák után esetleg elmegyünk egyet sétálni, enni, kávézni stb., de nagyrészt az egyetemen meg szoktunk beszélni mindent, esetleg még óra után még kiülünk a kertbe beszélgetni és ennyi.

2020. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Diák vagyok. Egyetem.

Közép alatt soha senkivel, nem is láttam még ilyet.


Most egyetem alatt látok oktatót aki megy hallgatóval-én erre semmiképp nem lennék vevő, 3 lépés!!!!

2020. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia flávika :)


Én inkább csak a barátnőimmel talizok,de pl. Mikor tovabb maradok valami + óra vagy ilyenek miatt mindenkivek elökörködünk😊

2020. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Diákként:

Gimi alatt így szándékosan nem ültünk be tanárokkal együtt sehova. Volt egy kávézó a suli mellett ahova mindenki járt, ott néha összefutottunk velük, váltottunk pár szót, de nem ültünk oda. Gimi után a különösen kedvelt (jellemzően fiatalabb) tanárainkkal néha, a banketten például alaposan berúgtunk a rajztanárral meg az egyik töritanárral, és a matektanárunkat is vittük már el kávézni osztálytalálkozó címszóval.

Egyetemen amíg tanítanak (=jegyet adhatnak) nem bulizgatunk a tanárokkal, de főleg kisebb csoportos órákon fiatal előadókkal volt már hogy az utolsó jegy beírása után elmentünk sörözni. Évfolyamtársaim között vannak barátaim, azokkal természetesen szoktam egyetemen kívül is találkozni, járunk kávézni, bulizni, moziba, múzeumba, mittudomén.

2020. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán. Gimibe sem szerettek, egyetemen sincs nagyon baráti köröm.


Egy-két régi gimis osztálytársammal szoktam néha találkozni, vagy multiplayer számítógépes játékokat játszani, de ennyi.


Nehezen, de inkább sehogyan sem megy a beilleszkedés.


20F egyetemista

2020. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben nem lógtunk a tanárokkal.


Bulizni eljártunk a diákokkal kb utoksó 1-2 évben.


Egyetlen alkalom, hogy a tanárokkal együtt összeüktünk a bankett volt.

2020. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen csoporttársakkal eljártunk.


Volt, hogy konferencia után vagy tanszékes programon a tanár jött inni velünk, ezt nem szerettem, mert olyankor nem lehetett ellazulni, plusz a tanszékes konferenciákról, vizsgákról, tananyagról beszélt velünk a tanár, ez kicsit nekem hangulatromboló volt.

2020. szept. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!