Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy újra meg...

Mit tegyek hogy újra meg szeressen az osztály?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.ben. Tavaly minden oké volt, de idén nem nagyon szeretnek es mindenért belém kötnek. Próbáltam mindenkivel jóban lenni de ez nem ilyen egyszerű. Az egész abból indult ki hogy nem éppen megfelelően beszéltem az osztály főnökkel. Nem szeretnek ez miatt rosszban lenni senkivel, de most szinte mindennap nekem jönnek hogy flegma vagyok és azt hiszem hogy rólam szól minden, pedig ez nem igaz és még csak végig sem hallgatnak. 2 emberre számíthatok már csak és nem tudom hogy mit csináljak.. El fogadnék pár jó tanácsot.

2020. szept. 21. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz azzal a két emberrel akkor, a többieket meg hagyd. Húzd meg magad egy kicsit, aztán majd elfelejtik az egészet.
2020. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbálom, de valamivel mindig nekem jönnek, és így nehez..
2020. szept. 21. 17:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az ofővel kéne elsőként rendezni.

pl. bocsánatot kérhetsz tőle az egész osztály előtt. sokat nőhetnél a szemükben

2020. szept. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj mindenáron népszerű lenni. Foglalkozz azzal a 2 emberrel, a többieket meg tojd le, nem kell bunkónak lenni, de pl ne menj oda hozzájuk folyton jópofizni, ha pedig piszkálnak, ne vedd fel, ne lássanak rajtad bosszankodást.
2020. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sosem mentem oda senkihez jó pofizni és népszerű sem szeretnék lenni. Jóban szerettem volna lenni mindenkivel, ennyi az egész.
2020. szept. 21. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Változtass a viselkedéseden. Legyen meg benned az a képesség, hogy lásd be, ha hibázol.

(Ha az igekötő az ige előtt áll, mindig egybeírjuk - /megszeressen, elfogadnék/) Ja, és osztályfőnök...

2020. szept. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hiába láttam be semmi haszna nem volt
2020. szept. 21. 20:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!