Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor jön már rá Orbi hogy a...

Mikor jön már rá Orbi hogy a 15-20 éves korosztállyal meg kell otthon maradni, így ha bezárják a középiskolákat nem fogja befolyásolni a gazdaságot?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 16:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem kell otthon maradni*
2020. szept. 23. 16:13
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Amikor normálisan meg tudsz fogalmazni egy kérdést.
2020. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
1-esnél a pont. Amúgy elmondták, hogy nem csak a gazdaság a lényeg, hanem a normális élet fenntartása is, és a jelenléti oktatás a normális élet része, így azt is fenn kell tartani.
2020. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
*2-esnél
2020. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem, mit kell fesztiválozni azon, hogy iskolába KELL járni, ha tanulni akarsz és amíg tanköteles vagy). Nem kell a vírus hátán lovagolni álszentül, szartok ti a vírusra, ha bulikáról meg a rendezvényekről van szó.
2020. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyet kell értenem az ötössel meg nem is. Én úgy vagyok vele, hogy az iskolából továbbra is hazahozhatják a vírust a gyerekek, hiszen nagyon sok ember jár fesztiválra maszk nélkül a másikra rámászva és viszi a gyereket is vagy ha nem viszi, akkor is hazamegy a gyerekhez, aztán a gyerek bemegy a suliba és ki tudja, hogy beviszi e a vírust a suliba és átadja e. Alapjáraton


1. osztályteremben nem kötelező a maszk

2. nem kerlhetől el, hogy pl ne nyúlj a szemedhez, főleg kiskorban

3. nincs lehetőség a 2 m távolságra


és még sorolhatnám.


De gebedjek meg, ha tényleg minden tanuló most a vírustól fél és ezért nem akar bejárni.


Persze vannak tanulók, akik félnek, de szerintem a digitális tanrend pártiak inkább csak pihenni szeretnének.


Érdekes, hogy tavasszal mennyi gyereket láttam az utcán és, ha digitális tanrend lenne, megint lent randalíroznának. :)

2020. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

„hogy iskolába KELL járni, ha tanulni akarsz és amíg tanköteles vagy). „


Na és meddig tanköteles valaki? Na? meddig? 18-ig? dehogy....

16-ig.


tehát a kérdésben említett 15-20 éves korosztály zöme eleve nem az...

2020. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

"ha tényleg minden tanuló most a vírustól fél és ezért nem akar bejárni."


nem, helyette sokan rájöttek hoyg aki tanulni akar az otthon is tud, aki meg nem, az suliban se fog.

most azért járjak be hogy bent a csomó büdösgyökér közt hallgassam azt amit otthon sokkal nyugodtabban és hatékonyabban is tanulhatnék?

és mindezt napi 2x 1 óra buszon való zötyögés után?

Hát evidens hogy nem akarok bejárni, nem?

2020. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Fszt kötekedsz, a 15-16 eleve az, ÉS egy választó mellérendelésről beszélünk, tehát aludj nyugodtan a HA TANULNI AKARSZ verzióval. Nem otthon faszt verni, hanem TANULNI.
2020. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

otthon a 4 fal közt egyedül nem tudok tán tanulni? csak egy málló öreg épületben egy csomó dakota büdösállat közt tudok?


Mert ha tudok otthon (és tudok van rá több hónap bizonyíték...) akkor minek is járunk be?

2020. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!