Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha két osztálytárs...

Mit tegyek, ha két osztálytársam, akiket barátaimnak hittem, azok elárultak engem, és elmondták az osztály felének kb. hogy én kibe voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
Én voltam a hülye, mert megbíztam bennük, mivel azt gondoltam, hogy megbízhatóak. Most a fél osztály tudja, és tök ciki. Meg rögtön nekem álltak, hogy az fúj de csúnya, meg ilyenek. Nagyon haragszom erre a két lányra, mert én ezt bizalommal mondtam el nekik, és úgy gondoltam, hogy megbízhatok bennük.
2020. szept. 24. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan kimondanám az osztálytársaim előtt, nekik szegezve, hogy:


Kedves X és Y! Elárultam nektek egy régi titkomat, abban a hiszemben, hogy megbízhatom bennetek.

Semmi szégyellni valóm nincs. Természetes, hogy az embernek valaki megtetszik, aztán elmúlik. Legbensőbb magánügy.

Viszont NEKTEK VAN szégyellni valótok, jó, ha mindenki tudja, hogy bennetek senki nem bízhat meg. Előbb-utóbb egymást is el fogjátok árulni."


.

Én megtenném.

Te vagy erkölcsi fölényben!

(Na, és ha beszéltek rólad, hogy ki tetszett neked, akkor mi van?!

Ebben a történetben nem ez a fontos, hanem az, hogy legalább megtudtad, hogy két kis kígyót melengettél a kebleden. Nyilván mindig is kibeszéltek téged a hátad mögött. Hát most legalább még időben felvilágosítottak téged saját magukról. Jó ez így.)

2020. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%

Ez a felnőtté válás egyik szakasza. Tanuld meg félvállrol venni a véleményüket éskezdj randizni a sráccal. Ha lazán veszed és nem törődsz vele akkor leszállnak rólad.

Engem is próbáltak annó savazni, azthitték izgat,ha próbálnak csúfol i. Meg sem hallottam, utána sosem mondták többet.

2020. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!