Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit mondjak az orvosnak?

Mit mondjak az orvosnak?

Figyelt kérdés

Mielott leirnam: Nem az iskolaba jarassal van a bajom, nem vagyok lusta, jo tanulo vagyok, csak tortentek dolgok ami miatt lelkileg kicsit "besokalltam" es jo lenne nehany nap otthon egyedul. Viszont nem szeretnem ha 2 hetre karantenba kuldene az orvos, ha olyan tuneteket mondanek. Utolso evem gimnaziumban, es nem akarok nagyon lemaradni.

Szoval a kerdes: Mit mondjak (telefonban) az orvosomnak hogy kiirjon par napra? :/


2020. szept. 24. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Elrontottad a hasad és fosol
2020. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy kimerültél lelkileg. Én is kimerültem másfél éve, de nagyon, megmondtam, csak annyit kérdezett, hogy mennyi időre írjon ki.

Egy hét lett belőle. Rendes volt nagyon. Meg mondjuk rajtam is látszott, hogy sovány vagyok, fáradt, és kivagyok.

Ha rendes orvosod van, akkor kiír.

2020. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+1 a fosásra, pár hete volt egy kisebb vírus járvány (talán még mindig tart), amit én is benyeltem, kb. a s.ggemen h.gyoztam, az első napokban hánytam is, azt mondta az orvos, nem igazán lehet vele mit kezdeni, üres kétszersültön kívül ne egyek semmit, vízen kívül ne igyak semmit és pihenjem ki. mondd, hogy 1-2 napja akármit eszel, mindentől megy a hasad és szinte folyamatos hányingered van, gyengének érzed magad emiatt, úgyhogy kell egy-két hét pihenő. (nekem kb. másfél hétig tartott, hogy helyreálljak, szóval reális is lenne, ha 2 hétre kiírna)
2020. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Direkt írtam, hogy nem akarok 2 hetet hiányozni, azt durva lenne bepótolni 😅
2020. szept. 24. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:
hát sztem ha 2 hétre is ír ki, attól mehetsz suliba 1 hét után...
2020. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem légy őszinte,nem lesz gond.
2020. szept. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha karantént ír 2 hétre, akkor nem mehetek 1 hét után be.
2020. szept. 25. 06:45
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Jézusom. Azt mondod jó tanuló vagy. Akkor érthetnéd, hogy egy fosós hányós vírus miatt nem fog karanténba kiírni...
2020. szept. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem küld karanténba a fosós-hányós vírus miatt, engem se küldtek karanténba :D úgy értettem, hogy ki ír 2 hétre a suliból.
2020. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!