Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért gondolják alkalmatlannak...

Miért gondolják alkalmatlannak a tanári pályára azt a tanárt, akivel már előfordult, hogy az órán sírt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 25. 15:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nincs ebben semmi. Mármint a tanár is ember, és nem baj, ha ezt a diákok is látják.
2020. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindegy, hogy elkezdett hisztizni hogy anyucit akarja, vagy egy érzékeny témáról beszélgetett az osztállyal. A második esetében az a helyzet, amit #1 írt.
2020. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, miért sír? Meghatódik a kedvenc festője életrajzi filmjén, mint az egyik rajztanárom, vagy a gyerekek addig piszkálják, amíg eltörik a mécses? Mert utóbbi esetben valóban nem való a tanári pályára, mert nem bírja kezelni a stresszt.
2020. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, hogy ez milyen kontextusban tortent. Nekem volt egy tanarom, aki heti egyszer biztosan elsirta magat oran, es kozben olyanokat mondott, hogy ezt nem birja, elege van a gyerekekbol, tanitasbol. Na o alkalmatlan volt a palyara, legalabbis akkorra mar, mikor minket tanitott. Lehet, hogy az elejen meg birta, de 10 ev elteltevel mar elege lett. Vegul felmondott, es ugy tudom, mar nem tanit. Egyebkent meg egyaltalan nem csinalt az osztaly durva dolgokat, csak nyilvan hangoskodtak ora elejen, de nem szolt be neki senki, nem lett megdobalva szendviccsel, meg semmi ilyesmi, nem tortent semmi extra, csak o mar ennyit sem birt.
2020. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Nekem volt ilyen tanárom de azt kicsinálták. Valóban nem alkalmas. Nem tud tekintélyt parancsolni.
2020. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
nagyon nem mindegy, hogy miért sírt. ne felejtsük már el, hogy a tanár nem csak arra van, hogy elmagyarázza a tananyagot, példát is kell mutatnia a gyerekeknek. szóval ha mondjuk magánéleti problémák miatt sírt, teljesen jogos, hogy alkalmatlannak vélték tanárnak.
2020. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Magánéleti ok miatt sem sírunk órán.
2020. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem tudom ki a halál pontozott le és miért, mert pont ezt mondtam én is :DDDD
2020. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
6- azt írod, hogy a tanár magánéleti okok miatt sírhat órán, a 7 ennem az ellenkezőjét írtam
2020. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam, írta
2020. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!