Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ez? (Többi lent)

Miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim nagy része (kivéve a barátaim) megvetnek azért, mert katonának szeretnék menni.


Sportos, kitartó, fegyelmezett vagyok - tehát azt nem mondhatják, hogy fegyelmetlenség miatt nem mehetnék katonának később.


Miért van ez (mármint az, hogy lenéznek/megvetnek)? Miért baj nekik?



2020. szept. 25. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem elég érettek!azt csináld ami vonz ne hallgass rájuk!
2020. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem gyerekként mindenkit megkérdeztek az osztályban, ki mi akar lenni, én azt mondtam busz vezető és erre hangosan felröhögött az osztály. Azért mert nagyon kicsi voltam akkor még és elképzelték, ahogy a böszme nagy Ikarus busz kormány össze vissza forgat engem. Nem lettem ugyan buszvezető, de ma egy kicsit nagyobb darab vagyok náluk. Az hogy gyereként ki mit gondol arról, hogy a másik ki és mi akar lenni az annyira lényegtelen. Az nem ha fiatalon van egy álmod és követed, az egy klassz dolog, akárki akármit mond. A hazádat szeretnéd védeni, benne azokkal is akik most megvetnek érte. Elég ha csak Te tudod mélyen belül, hogy ez klassz dolog.
2020. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
így van!1 es vagyok!:)
2020. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Gondold meg azért, nem hiszem hogy olyan jó buli lenne a katonaság.
2020. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem mindenki csak a bulira hajt!
2020. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem örülök... Átvitt értelemben értettem egyébként is. Persze úgyis azt fogod csinálni amit akarsz, de a katonaságon kívül is van még ezer lehetőség, amin érdemes lenne elgondolkodni.
2020. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, sokan mondták már, hogy ne csak a katonaságon gondolkodjak, hisz van még sok lehetőségem.

Nos én még a honvédelmen kívül a grafikuson, mozgókép/animáció keszítőn és, a rendészetin gondolkodtam!^^

2020. szept. 27. 14:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek már jobban hangzanak. :) Bármit is választasz majd, a lényeg hogy örömed leld benne.
2020. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenki katonának/rendőrnek születik csak van aki tovább tanul..

Ha ez az álmod csináld, de gondolkodj el rajta,hogy sokat fogsz szívni. A párkapcsolatodban mindig ott lesz a honvédség mint egy harmadik személy. Nem számít mit terveztél közbe szólhatnak,hogy ja bocsi de most szolgálatba leszel,most gyakorlat,most irány a határ.

Rengeteg értelmetlen parancs. Nem tudom milyennek képzeled el a katonaságot,de azt felejtsd el mert nem olyan. Nem is kapsz annyi megbecsülést amennyi járna. Bizonyos emberek szemében mindig egy gerinctelen,mentálisan beteg gyilkológép leszel, mert nem tudják hogy mit is csinálsz. Bizonyos jogaidban korlátozva leszel.

2020. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!